Інформація та контакти

Начальник відділу: Шулько Світлана Семенівна

Поштова адреса: 60400, Чернівецька область, смт. Глибока, вул. Шевченка,1.

Електронна адреса: gl_dabk@ukr.net

Телефон: (03734) 2-41-11, факс (03734) 2-15-99

Положення: державного архітектурно-будівельного контролю Глибоцькоїї селищної ради

Мінрегіоном видано наказ №158 від 03.07.2018, що набрав чинності 29.08.2018, який встановлює процедуру проведення технічного обстеження та умови прийняття в експлуатацію об'єктів будівництва, що за класом наслідків (відповідальності) належать до об'єктів з незначними наслідками (СС1), збудовані на земельних ділянках відповідного цільового призначення без дозвільного документа на виконання будівельних робіт (далі - об'єкти), а саме:

індивідуальних (садибних) житлових будинків, садових, дачних будинків загальною площею до 300 квадратних метрів, а також господарських (присадибних) будівель і споруд загальною площею до 300 квадратних метрів, збудованих у період з 05 серпня 1992 року по 09 квітня 2015 року;

будівель і споруд сільськогосподарського призначення, збудованих до 12 березня 2011 року.

До власників (користувачів) земельних ділянок, які подали документи про прийняття в експлуатацію об'єктів відповідно до даного наказу, штрафні санкції за виконання будівельних робіт без отримання документів, що дають право на їх виконання, та за експлуатацію або використання об'єктів будівництва, не прийнятих в експлуатацію, не застосовуються

23 Липня, 2019 р., 09:00
Відповідно до п. 12 Порядку здійснення державного архітектурно-будівельного контролю, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 23.05.2011 року №553, відділ державного архітектурно-будівельного контролю Глибоцької селищної ради інформує про початок проведення позапланової перевірки на об’єкті «Реконструкція квартири №3 багатоквартирного житлового будинку №8 по вул. Першотравневій, смт. Глибока, Глибоцький район, Чернівецька область» 23 липня 2019 року.