Робоча комісія “УКРЗАЛІЗНИЦІ” з Івано-Франківська Львівської залізниці працювала у Глибоцькій громаді

Дата: 22.08.2019 21:23

22 серпняі в рамках підготовки для роботи комісії до Глибоцької ОТГ прибула група профільних спеціалістів з Чернівців та Івано-Франківська Львівської залізниці. Основна мета роботи цієї робочої групи – визначити відстань від ділянок до інфраструктурних мереж залізниці (водопровід, засобів зв’язку, лісосмуг тощо). Практично всі ділянки, які є сьогодні в судах, не мають обмежень і не мають жодних мереж навіть поряд. Є ряд городів на яких встановлені телефонні мережі (зокрема у жителів вул.Буковинського Віча). Роль групи визначити реальний стан речей. Далі працюватиме комісія. Приємно, що за 2 останні роки судів з Укрзалізницею це перший раз, коли спеціалісти вийшли на місце реально оцінити ситуацію.

PS. Сьогодні опрацьовані всі ділянки в смт.Глибока, с.Черепківці та с.Червона Діброва. Наступним чекаємо рішень і приїзд спеціальної комісії.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)