74-та сесія Глибоцької селищної ради VII скликання відбулася у Глибоцькому ліцеї

Дата: 25.08.2020 10:38

20 серпня, у конференц-залі  Глибоцького ліцею відбулася 74-та сесія VІІ-го скликання Глибоцької об’єднаної територіальної громади.

Головував на засіданні селищний голова Григорій Ванзуряк. В роботі пленарного засідання також взяли участь секретар селищної ради Олена Бадюк, керівники відділів виконавчого апарату Глибоцької селищної ради, старости сіл Черепківці, Михайлівка, Стерче та Червона Діброва.

У ході засідання було розглянуто 74 питаня.

Порядок денний сесії:

1. Про внесення змін до рішення 62-сесії 7-го скликання селищної ради від 20.12.2019 р. № 2044-62/19 «Про бюджет Глибоцької селищної об’єднаної територіальної громади на 2020 рік»
  2. Про затвердження фінансового плану на 2021 рік комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги Глибоцької ОТГ»
  3. Про внесення змін до рішення Глибоцької селищної ради від 17 січня 2020 року № 2152-63/20  «Про затвердження Положення про старосту села (сіл) Глибоцької селищної ОТГ в новій редакції»
  4. Про затвердження розпорядження селищного голови від 30.07.2020 року № 94 «Про надання матеріальної допомоги Богдан А.А. за успішну здачу ЗНО з англійської мови на найвищий бал (200)»

5.Про надання згоди на відчуження частки майна Глибоцької селищної об’єднаної територіальної громади будівлі Аптеки 46

6.Про надання згоди на прийняття до комунальної власності окремого майна спільної власності територіальних громад селища та сіл Глибоцького району

7.Про внесення змін до рішення Глибоцької селищної ради від 03.08.2018р. №1153-41/18  «Про затвердження  Переліку адміністративних  послуг, які надаються через Центр надання адміністративних послуг Глибоцької селищної ради та Переліку послуг, які надаються Глибоцькою селищною радою»

8.Про розгляд  депутатського запиту Гакмана М.В.

9.Про надання матеріальної допомоги Зегря Г.Є. та Заркевіч Г.О.

10.Про затвердження акту приймання – передачі об’єкта житлового фонду в комунальну власність

11.Про затвердження акту прийому передачі земельної ділянки по вул. Головна,27 в с. Новий Вовчинець

Земельні питання