«Конституція України – шлях до мрії»

Дата: 28.06.2022 16:56

День Конституції – не просто свято нормативного акту, а день, коли було затверджено права і свободи громадян України.

Конституція – це основний державний документ, який визначає державний устрій, порядок і принципи функціонування органів влади, виборчу систему, права й обов’язки держави, органів місцевого самоврядування, суспільства та громадян.

«Конституція України – шлях до мрії», під такою назвою пройшов захід у КЗ «Централізована система публічно-шкільних бібліотек» Глибоцької селищної територіальної громади».

Організатори  показали, яким важким і довгим був шлях нашої держави до справжньої незалежності. Було ознайомлено з історією створення Конституції України та основними  законами, а також було сказано, що Конституція надає дітям рівні права, не допускає жодного насилля над людиною,а надає великого значення для розвитку будь-якої держави.