Шануємо Героїв: в пам’ять про загиблого захисника Віктора Растеряєва урочисто відкрили меморіальну дошку

Дата: 04.02.2023 20:15

Пам`ятний знак полеглому встановили у рідному селі воїна вчора, 3 лютого, на фасаді Черепковецької школи, де навчався, а згодом працював Віктор Георгійович.

Зі слів родини, він завжди мав принципову позицію щодо російського вторгнення. Саме тому у 2021 році підписав контракт із ЗСУ та відправився у зону АТО.  Старший штаб-сержант 10-ї окремої гірсько-штурмової бригади ЗСУ «Едельвейс», на позивний «Віто», воював на таких напрямках: аеропорт Жуляни, Чернігів, Суми, Бахмут.

Загинув Віктор Растеряєв 16 грудня 2022 року, під Бахмутом, поблизу села Білогорівка від рук снайпера, рятуючи пораненого побратима.

Вшанувати Героя прийшли рідні, друзі, місцеві жителі, керівництво територіальної громади, духовенство, депутати селищної ради, вчителі та учні Черепковецької школи.

Всечесні отці Православної Церкви України провели поминальну панахиду та освячення пам`ятної дошки і закликали пам`ятати подвиг Віктора Георгійовича Растеряєва.

Хвилиною мовчання і скорботи усі присутні вшанували наших захисників, безвинно загиблих синів України, серця яких вже перестали битись, але пам`ять про яких не згасне у віках.

Схилімо низько голови в пам`ять про звитяжного воїна, патріота, нашого земляка – Віктора Георгійовича Растеряєва.