На порталі Е-ветеран можна отримати вичерпну інформацію щодо питань послуг, пільг, гарантій та надання статусів

Дата: 20.04.2023 16:21

Українські ветерани, члени їхніх сімей та родини загиблих Воїнів мають змогу повноцінно користуватися сучасним цифровим інструментом інформування та надання кваліфікованих послуг, що розробило Мінветеранів.

Про це повідомила заступник Міністра у справах ветеранів України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Тетяна Калита в ефірі програми “Сніданок з 1+1”.

На інформаційному порталі Е-ветеран (eveteran.gov.ua) можна отримати вичерпну інформацію щодо питань соціального захисту, про надання статусів, а ідентифікувавшись за допомогою електронного підпису – скористатися цифровими ветеранськими послугами.

“Будь-хто, хто хоче зрозуміти та розібратися, на які послуги він має право, на що йому спиратись, які документи потрібні для цього – на сайті eveteran.gov.ua можна отримати вичерпну інформацію щодо надання статусів, питань надання послуг, пільг, гарантій. Це стосується не лише ветерана, а й членів його родини”, – зазначила заступник Міністра.

Інформаційний портал має належний захист безпеки, наразі фахівці Мінветеранів працюють над розширенням та удосконаленням надання цифрових ветеранських послуг.

Мінветеранів закликало місцеві органи влади активно використовувати ресурс  «е-Ветеран» – АрміяInform