З Днем сімейної медицини!
До сімейного лікаря рідко йдуть із хорошим настроєм. Хтось заходить стривожений, хтось — виснажений безсонною ніччю біля дитини, хтось довго мовчить перед тим, як розповісти про свій біль. І саме ви щодня приймаєте на себе людські переживання, втому, страхи й надії.
У вашій роботі багато тихих речей, які не потрапляють у звіти. Телефонний дзвінок після робочого дня. Добре слово для людина, за плечима якої довге життя. Уміння пояснити спокійно й без поспіху. Турбота, яку люди пам’ятають роками. І в усьому тому — ваша витримка, знання та звичайна людська доброта, яка часто лікує не менше за ліки.
Глибоцька територіальна громада щиро вітає сімейних лікарів, медичних сестер та всіх працівників первинної ланки медицини з професійним святом.
Дякуємо вам за терпіння, людяність і щоденну працю, без якої важко уявити життя громади. Бажаємо вам здоров’я, внутрішнього спокою, теплих слів від людей і більше днів, у яких буде місце для відпочинку, родини та простого людського щастя.
З Днем сімейної медицини!
