Депутатський склад

Шалайко Галина Матвіївна

виборчий округ №1

вул.Героїв Небесної Сотні,ліва сторона від №1 до №99, права сторона від №2 до №102, вул.Д.Галицького ( колишня Радгоспна), 1-й провулок Центральний.

Орос Сергій Анатолійович

виборчий округ №2

вул.Сокирянська

Коломійчук Василь Костянтинович

виборчий округ №3

вул.Вінницька, вул.Київська, вул Полтавська, вул.Одеська, вул.Степова, вул.Запорізька,вул.Зелена, вул.Н.Яремчука, вул.Стуса, пров.Степовий.

Цибуляк Степан Васильович

виборчий округ №4

вул.Сонячна,    вул.Миру, провул.Сонячний.

Крайська Дарія Георгіївна

виборчий округ №5

вул.Буковинська, вул.Українська, вул.Д.Щербань, вул.Н.Ткачука, вул. Цвинтарна

Петрук Іван Іванович

виборчий округ №6

вул. Б.Хмельницького,вул.С.Петлюри ( колишня Кутузова), вул.Молдавська,вул.В.Івасюка (колишня Матросова), вул.Канюка, провул.Український

Остафійчук Аксентій Флоринович

виборчий округ №7

вул.Соборності України ( колишня Комсомольська),  вул. М.Грушевського ( колишня Піонерська), провул.Соборності України (бувший провул.Комсомольський ).

Тімофті Анатолій Васильович

виборчий округ №8

вул.І.Бойка , 2, 2 А, 2 Г.

Кицюк Віталій Вікторович

виборчий округ №9

вул.І.Бойка 1/1,3,4,4Г,4 д,5,6,6 А,6 Б,6 В, 7,8, 8/2,10,10 А, 10В, 12,13,  гуртожиток професійного ліцею, вул.Паркова (колишня Калініна),вул.Польова, провул.І.Бойка.

Воротняк Валерій Денисович

виборчий округ №10

вул.10-ї річниці Незалежності  України, вул.Гагаріна, провул. Першотравневий.

Коломійчук Світлана Іванівна

виборчий округ №11

вул. Базарна,  вул. Вокзальна, вул.Залізнична, провул. Гагаріна.

Глобак Дмитро Іванович

виборчий округ №12

вул.Привокзальна, вул.Л.Кобилиці (колишня Ертеесівська), провул.Базарний, вул. Першотравнева.

Орлов Тимофій Юрійович

виборчий округ №13

вул.Шевченка,вул.Борців за волю України (колишня Глибоцька), вул.Новоселицька, вул.Прип»ятська, провул.Глибоцький

Лопуляк Костянтин Іванович

виборчий округ №14

вул.Стрийська, вул.Житомирська, вул.Юлдашева, вул.Лісна, вул.Січових Стрільців (колишня Волгоградська), провул.Житомирський, провул.Лісний.

Веклич Іван  Вікторович

виборчий округ №15

вул.Л.Українки, вул.І.Франка, вул.Новицького, вул.В.Чорновола, вул.14 –ї гвардійської дивізії.

Петрук Іван Васильович

виборчий округ №16

вул.Немирівська, вул.Путилівська, вул.Вижницька, вул.П.Сагайдачного (колишня Котовського) , провул.П.Сагайдачного (бувший Котовського )  ,провул. Путилівський, провул.Стрийський,провул.Немирівський.

Бадюк Олена Іллівна

виборчий округ №17

вул.Конотопська, вул.Чортківська,  вул.Снятинська, провул.Снятинський.

Шевченко Володимир Іванович

виборчий округ №18

вул.Гомельська, вул.Мінська, вул.Заболотна, вул.Виноградівська, вул.Вашківська, вул.Хотинська, вул.Будівельників, вул.Лужанська буд.від 1-5, вул.Бобруйська,вул.Обертинська.

Сорощук Юрій Сильвестрович

виборчий округ №19

вул.Алєкулова, вул.Федьковича, вул.Лужанська  буд.2, 7-15, вул.О.Кобилянської, вул.Є.Гакмана (колишня Жовтнева), вул.Річкова,  вул.Фастівська, вул.Яготинська, вул.Новосибірська, вул.В.Симоненка (колишня Іркутська), провул О.Кобилянської, провул.Фастівський.

Тоненчук Сергій Степанович

виборчий округ №20

вул.Коцюбинського, вул.Героїв Небесної Сотні (колишня Центральна)  від №104 до №140, від №107 до №167, вул.Чернівецька, вул.Молодіжна, вул.Сучавська, пров.Сучавський,  вул.24-го серпня, вул.Дружби народів, вул.Вишнева, вул.Садова, вул.В.Великого, провул.2-й Центральний.

Дудка Володимир Петрович

виборчий округ №21

вул.Космонавтів, вул.Героїв Крут ( колишня Будьоного), вул.Глибоцької Січі (колишня Зої Космодемянс ької ), провул.Космонавтів

Личак Віктор Георгійович

виборчий округ №22

вул.Буковинського Віче, (колишня Комінтерна), вул.Н.Левицького, вул.Довбуша, вул.Пирогова,вул.Кошового, вул.Заводська, вул.Об»їздна, провул.Буковинського Віче ( бувший Комінтернівський).

Мостовий Валерій Віталійович

виборчий округ №23

вул.Є.Коновальця (колишня Лізи Чайкіної), вул.Нагірна,вул.Заставнянська, вул.М.Марченко.

Білоус Володимир Іванович

виборчий округ №24

вулиці села Михайлівка- вул..Центральна від №1-до №48, вул. Тарашанська, вул..Шевченка, вул.Б.Хмельницького, вул..Вакарюків, вул.В.Лобановського, вул..Городище.

Рубанець Микола Васильвоч

виборчий округ №25

вулиці села Михайлівка: вул..Центральна від №49- до №117, вул..Сонячна. вул..Польова, села Червона Діброва :  вул..Гірська, вул..Польова, вул.. Центральна від №1 до №35.

Кручко Роман Олександрович

виборчий округ №26

Вулиці села Червона Діброва: вул.. Центральна від№36-до №67, вул..Зелена, вул.Лісна, вул..Шевченка, вул..Церковна, вул.Чорновола, вул.Федьковича

Каменюк Василь Костянтинович