Державні відзнаки Полеглим воїнам (посмертно)

15 Лютого, 2024 р., 18:23
Указом Президента України за особисту мужність, виявлену у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, самовіддане виконання військового обов’язку посмертно нагороджено орденом “За мужність” ІІІ ступеня нашого земляка, старшого солдата вогнеметного батальйону Сергія Георгійовича Няйка.
13 Січня, 2024 р., 12:17
Президент України посмертно нагородив орденом "За мужність" III ступеня військовослужбовця Богдана Замелюка.
22 Грудня, 2023 р., 14:17
Відзнаку «За заслуги перед Буковиною» посмертно присвоїли нашому земляку, полеглому Герою – Федіру Дугану.
19 Грудня, 2023 р., 18:17
Друзі, за повідомленням Командування сил підтримки ЗСУ наш земляк, воїн Сергій Няйко нагороджений орденом“За мужність”III ступеня (посмертно).
07 Грудня, 2023 р., 20:04
Першими звуками урочистостей з нагоди Дня волонтера та Дня Збройних Сил України, які почули присутні у залі були звуки Гімну України. Після хвилини мовчання уповноважені представники РТЦК та СП вручили родичам полеглих у російсько-українській війні захисників України ордени «За мужність ІІІ ступеня». За особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, військовослужбовців громади:
07 Червня, 2023 р., 15:17
Указом Президента України № 462/2022 від 01.07.2022 року, за особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі орденом “За мужність” ІІІ ступеня посмертно нагороджено глибочанина Миколу Бауера.
24 Квітня, 2023 р., 14:58
Минуло вже десять місяців як родина, мешканці Глибоцької громади, друзі і побратими провели в останню дорогу нашого захисника - Олександра Олеговича Биховця. Тепер його родина отримала нагороду, яку ціною власного життя здобув їхній син, чоловік, батько…
01 Лютого, 2023 р., 15:25
Згідно Указу Президента України, за особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі орденом “За мужність” ІІІ ступеня посмертно нагородженно нашого земляка, солдата - Попадюка Олександра.
03 Грудня, 2022 р., 16:24
Війна, яку розв’язала країна-терорист російська федерація проти України, забирає найкращих. З перших днів повномасштабного наступу ворога тисячі синів і дочок України добровільно й без вагань стали на захист Батьківщини. На жаль чимало Героїв, ціною власного життя, вберегли нашу свободу і незалежність та продовжують робити це щодня.
06 Вересня, 2022 р., 14:48
26 сесія VIII-го скликання Глибоцької селищної ради розпочалася хвилиною мовчання за загиблими під час російсько-української війни та врученням матері Куцого Івана Руслановича, військовослужбовця, який загинув у перші хвилини війни 24 лютого 2022 року ордену “За Мужність” ІІІ-го ступеню (посмертно).