Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі Глибоцької селищної ради

15 Лютого, 2024 р., 10:31
ОБҐРУНТУВАННЯ технічних та якісних характеристик закупівлі Послуги з розподілу електричної енергії для забезпечення потреб електроустановок Споживача, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі (оприлюднюється на виконання постанови Кабінету Міністрів України №710 від 11.10.2016 «Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами)).
06 Лютого, 2024 р., 12:13
 ОБҐРУНТУВАННЯ технічних та якісних характеристик закупівлі послуг зі збирання та вивезення сміття з об'єктів громади, з урн і контейнерів у громадських місцях, вивіз стихійного сміття селища, великогабаритних (будівельних) рослинних відходів та відходів деревини, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі (оприлюднюється на виконання постанови Кабінету Міністрів України №710 від 11.10.2016 «Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами))
05 Лютого, 2024 р., 16:39
ОБҐРУНТУВАННЯ технічних та якісних характеристик закупівлі електричної енергії, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі