Комунальна установа "Центр надання соціальних послуг Глибоцької ТГ"

Графік роботи:

Робочі дні Початок і кінець робочого дня Вихідні дні
З понеділка по п`ятницю 8.30-17.30 Субота-неділя

Директор Центру надання соціальних послуг Глибоцької ТГ: РОМАНЮК Валентина Василівна

Поштова адреса: 60400, Чернівецька область, смт. Глибока, вул. М.Грушевського,2 Б

Електронна адреса: glubokatercentr@ukr.net

Телефон:  тел./факс

Положення про Комунальну установу "Центр надання соціальних послуг Глибоцької ТГ"

Посадові інструкції:

03 Травня, 2024 р., 13:08
Вже традиційно до Великодніх свят Глибоцька селищна рада спільно з КУ «Центр надання соціальних послуг» не залишає без уваги найбільш вразливих мешканців громади.
22 Березня, 2024 р., 14:39
Цими днями Міністерством соціполітики проведений форум ГРОМАДА ДЛЯ ЛЮДЕЙ: місце, де хочеться жити.  На столичному форумі презентувалися кращі практики громад у сфері соціального захисту. У плані доглядових послуг позитивно відзначили роботу по створенню мобільної соціальної служби у нашій громаді, котру презентувала учасникам заходу секретар селищної ради Олена Бадюк.
08 Грудня, 2023 р., 15:17
Тепер одинокі громадяни похилого віку та особи з інвалідністю, які перебувають на обліку Центру надання соціальних послуг Глибоцької територіальної громади, мають змогу отримати окрім послуги догляду вдома інші соціальні послуги за місцем проживання.
23 Листопада, 2023 р., 11:10
У приміщені Глибоцької селищної ради для соціальних робітників відділення надання соціальних послуг за місцем проживання КУ "Центр надання соціальних послуг Глибоцької селищної ради" проведено дводенний семінар-тренінг: «Особливості роботи з людьми похилого віку та сприяння покращенню якості життя даної категорії клієнтів».
29 Вересня, 2023 р., 08:28
Щорічно 1 жовтня у світі відзначається День людей похилого віку та День ветерана. Це свято наших батьків, бабусь та дідусів - ще одна нагода віддати їм свою любов та повагу…