Спеціалісти мобільної соціальної служби розпочали свою роботу

Дата: 08.12.2023 15:17

Тепер одинокі громадяни похилого віку та особи з інвалідністю, які перебувають на обліку Центру надання соціальних послуг Глибоцької територіальної громади, мають змогу отримати окрім послуги догляду вдома інші соціальні послуги за місцем проживання.

Зокрема, це послуги перукаря, соціального робітника, робітника з обслуговування та ремонту будинків.

Послуги для даної категорії громадян безкоштовні.

Мова йде про отриманий Глибоцькою громадою новий вантажопасажирський мікроавтобус по проєкту ПРООН "Створення мобільної соціальної служби з обслуговування вдома одиноких непрацездатних громадян, паліативного догляду та натуральної допомоги".

До слова іще в березні 2023 року Глибоцька ТГ була відібрана учасником даного пілотного проєкту, а зі всієї західної України для участі ПРООН відібрала лише дві громади Чернівецької області: Глибоцьку та Вижницьку.

Відповідно до вимог проєкту в жовтні цього року рішенням сесії селищної ради створено Мобільну соціальну службу  КУ "Центр надання соціальних послуг Глибоцької ТГ". Спеціалісти служби пройшли кваліфікаційне навчання та вже приступили до роботи.

Отож, для отримання послуг Мобільною соціальною службою необхідно звернутись до КУ "Центр надання соціальних послуг", що знаходиться за адресою: смт.Глибока, вул.М.Грушевського 2б, 15 каб.