Актуальні оголошення

21 Серпня, 2019 р., 17:27
КНП «Центр ПМСД Глибоцької селищної ОТГ» черговий раз нагадує про те, що з 1 квітня 2018 року почала діяти  електронна система реєстрації та ведення відносин лікаря і пацієнта.
21 Серпня, 2019 р., 08:13
У рамках відзначення 28-ї річниці Незалежності України та за ініціативи дитячого ігрового центру «Крутий Кід» у Глибоці 24-го серпня буде проведено велопробіг, який стартуватиме з Площі Героїв Майдану о 10.00.
15 Серпня, 2019 р., 15:01
Шановні жителі громади! Для створення сприятливих умов відвідування особами з особливими потребами  об’єктів інфраструктури, магазинів, кафе та інших закладів  селища просимо Вас винайти  можливість побудови пандусів у належних Вам об’єктах та бути уважними, чуйними до наших односельчан. Ви зробите добру справу – допоможете    безперешкодно відвідати магазини, кафе чи інші заклади нашим односельчанам з особливими потребами.
15 Серпня, 2019 р., 11:31
Шановні жителі селища  та керівники  підприємств,  установ,    організацій! Керуючись Законом України «Про благоустрій населених пунктів», у  зв’язку з підготовкою до проведення у 2020 році Всеукраїнського перепису населення»  та  створення умов для реалізації прав та виконання обов’язків  суб'єктами  у  сфері  благоустрою,  з метою покращення орієнтування в межах нашого селища  просимо  розмістити адресні вказівники та номерні знаки на будівлях, що знаходиться у вашому володінні чи користуванні. Наявність адресної таблички - це свого роду повага до оточуючих, оскільки ви економите  їхній час, який би вони витратили на пошук і на розпитування,  це допоможе у роботі фахівцям різних служб – рятівникам,  працівникам швидкої допомоги,  аварійної служби газу, поліції,   таксистам і кур’єрам.
30 Липня, 2019 р., 08:59
31 ЛИПНЯ О 15 ГОД. В УПРАВЛІННЯ ПРАЦІ ТА СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ ГЛИБОЦЬКОЇ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ ВІДБУДЕТЬСЯ ПРИЙОМ ГРОМАДЯН ЗА АДРЕСОЮ: ПРИВОКЗАЛЬНА,6.
26 Липня, 2019 р., 16:57
24 Липня, 2019 р., 15:05
1. Організатор конкурсу: 1.1. Найменування: Виконавчий комітет Глибоцької селищної ради Глибоцкого району Чернівецької області 1.2. Юридична адреса:60400 смт.Глибока , вул.Шевченка,1 1.3.Особа, уповноважена здійснювати зв'язок з учасниками конкурсу: Секретар комісії