Актуальні оголошення

29 Жовтня, 2020 р., 11:46
          Кваліфікаційні вимоги.  Вища освіта не нижче ступеня магістра, спеціаліста, вільне володіння державною мовою. Стаж роботи на службі в органах місцевого самоврядування, на посадах державної служби або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше 2 років.
17 Серпня, 2020 р., 16:09
Відповідно до Закону України «Про повну загальну середню освіту» від 16.01. 2020 року № 463-IX,  Конкурсна комісія з проведення конкурсного відбору на посаду директора Червонодібровського навчально-виховного комплексу
14 Липня, 2020 р., 09:27
За ініціативи компанії Hegelman Poland, Глибоцькою селищною радою оголошується конкурс з відбору проектів ландшафтного дизайну прилеглої території біля пам’ятника Борців за волю України в смт.Глибока
09 Липня, 2020 р., 10:12
До Глибоцької селищної ради після оголошення аукціону на надання в оренду приміщення (кабінету) розташованого на другому поверсі лікарської амбулаторії за адресою: вул. Головна, 3-А, с.Стерче, Глибоцького району, Чернівецької області, загальною площею 14,3 м2, було подано 06.07.2020 року заяву на участь в аукціоні лише від одного учасника – Чередниченко Ігоря Вікторовича, мета оренди – для надання стоматологічних послуг.
18 Червня, 2020 р., 15:14
Орендодавець: Глибоцька селищна рада Договір додається (нажміть щоб завантажити)
05 Червня, 2020 р., 17:02
          05 червня 2020 року було проведено конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності для проведення незалежної оцінки приміщення (кабінету) розташованого на другому поверсі лікарської амбулаторії с.Стерче.
14 Травня, 2020 р., 10:53
Відповідно до Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» розміщуємо проект рішення «Про встановлення місцевих податків та зборів на 2021 рік»
12 Лютого, 2020 р., 12:31
 Глибоцька селищна  рада нагадує, що з 01.01.2020 року розпочався черговий етап подання щорічних декларацій за 2019 рік особами, уповноваженими на виконання функцій держави або місцевого самоврядування.
06 Лютого, 2020 р., 14:16
Відповідно до частини п’ятої статті 13 Закону України «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку», наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 13.06.2016 № 150 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу з призначення управителя багатоквартирного будинку», рішень виконавчого комітету Глибоцької селищної ради від 17.01.2019 № 1/10, №1/6 від 22.01.2020 року «Про організацію проведення конкурсу з призначення управителя багатоквартирного будинку в смт. Глибока»  виконавчий комітет Глибоцької селищної ради повідомляє про проведення конкурсу з призначення управителя багатоквартирного будинку в смт.Глибока щодо будинків, в яких не створено об’єднання співвласників багатоквартирного будинку, співвласники яких не прийняли рішення про форму управління багатоквартирним будинком:
19 Грудня, 2019 р., 10:57
Глибоцька селищна рада  об’єднаної  територіальної  громади  оголошує  конкурс  на  кращу  новорічно- різдвяну  вітрину  та  новорічно- різдвяний  будинок  в  смт  Глибока.