Відділ документообігу та юридичного забезпечення

Начальник відділу: Ізраілик Анастасія Іллівна

Поштова адреса: 60400, Чернівецька область, смт. Глибока,       вул. Шевченка,1.

Електронна адреса: hlybokaotg@hlyboka-gromada.gov.ua

Положення: Положення про відділ документообігу та юридичного забезпечення

Посадова інструкція начальника відділу

Посадова інструкція головного спеціаліста з питань цивільного захисту та військового обліку відділу документообігу та юридичного забезпечення Глибоцької селищної ради

Посадова інструкція головного спеціаліста з документообігу відділу документообігу та юридичного забезпечення Глибоцької селищної ради

04 Лютого, 2022 р., 12:50
01.01.2022р. розпочався черговий етап декларування. Особи, уповноважені на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, зазначені у ч. 1 ст. 45 Закону України «Про запобігання корупції» (далі – суб’єкти декларування), зобов'язані подати до 1 квітня декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування (далі – декларація) за минулий рік, шляхом заповнення її на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції, за формою, що визначається Національним агентством з питань запобігання корупції.
16 Грудня, 2021 р., 11:48
Глибоцька селищна рада оголошує  конкурс  на  заміщення  вакантної   посади головного спеціаліста  Служби у справах дітей  Глибоцької селищної ради.
21 Листопада, 2021 р., 10:01
Переглянути в повному розмірі можна за посиланням:
10 Лютого, 2020 р., 16:16
 Глибоцька селищна  рада нагадує, що з 01.01.2020 року розпочався черговий етап подання щорічних декларацій за 2019 рік особами, уповноваженими на виконання функцій держави або місцевого самоврядування.
19 Вересня, 2019 р., 10:32
Глибоцька селищна рада Оголошує конкурс на заміщення вакантної  посади  головного  спеціаліста  відділу  організаційної, кадрової роботи та зв’язків з громадськістю  Глибоцької селищної ради: