Відділ освіти, культури, молоді та спорту

Законодавча база

Інформація для батьків

Начальник відділу: Чубрей Юрій Георгійович

Поштова адреса: 60400, Чернівецька область, смт. Глибока, вул. Шевченка,1.

Електронна адреса: osvitaglibokaotg@gmail.com

Телефон: . 2-15-99

Положення: Положення про відділ освіти, культури, молоді та спорту Глибоцької селищної ради

Положення: Положення про централізовану бухгалтерію

Посадова інструкція начальника відділа

Посадова інструкція головного спеціаліста 1

Посадова інструкція головного спеціаліста 2

Структура віддлу

Головні Спеціалісти

Заіць Міхаела Михайлівна

Шманько Інна Георгіївна

Централізована бухгалтерія відділу освіти, молоді та спорту:

головний бухгалтер централізованої бухгалтерії відділу освіти, молоді та спорту     Глибоцької селищної ради ;

Трач  Анастасія Іллівна

бухгалтер І категорії централізованої бухгалтерії відділу освіти, молоді та спорту Глибоцької селищної ради;

Довгалюк  Наталя Михайлівна
бухгалтер ІІ категорії централізованої бухгалтерії відділу освіти, молоді та спорту Глибоцької селищної ради; Малофій Алла Вікторівна

Ончуленко Людмила Георгіївна
Господарська група
механік господарської групи відділу освіти, молоді та спорту Глибоцької селищної ради Оршевський Дмитро Танасійович
інженер-технолог господарської групи відділу освіти, молоді та спорту Глибоцької селищної ради Дручук Ірина Василівна

прибиральниця службових приміщень господарської групи відділу освіти, молоді та спорту Глибоцької селищної ради.

Козуб Тетяна Іванівна

15 Лютого, 2021 р., 15:22
Концепція створення моделі опорних
01 Лютого, 2021 р., 15:30
Реєстрація для участі у зовнішньому незалежному оцінюванні 2021 розпочнеться 1 лютого і триватиме до 5 березня. Такий термін встановлює календарний план підготовки та проведення ЗНО 2021 року, затверджений наказом МОН від 30.09.2020 №1210.
23 Січня, 2021 р., 10:10
22.01.2021 р. відбулося позачергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Глибоцької селищної ради.
11 Січня, 2021 р., 15:15
З 5 січня 2021 року, розпочалась реєстрація для участі в пробному зовнішньому незалежному оцінюванні.
11 Січня, 2021 р., 15:13
Заклади загальної середньої освіти перебувають на канікулах по 17 січня 2021 року, з 18 по 24 січня 2021 року з використанням технологій  працюють у дистанційному форматі.
23 Грудня, 2020 р., 13:17
Щиро вітаю Чубрей Олександра Чубрей Олександру Степанівну та її наукового консультанта, д.педагогічних наук, професора, член-кореспондента НАПН України, ректора Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії Інна Шоробура ШОРОБУРУ ІННУ МИХАЙЛІВНУ з успішним захистом докторської дисертації за спеціальністю 13.00.04 - теорія і методика професійної освіти !!! Вдячні опонентам проф. Браславській О.В. , проф. Волковій Н.П., проф. Гевко І.В. та членам спеціалізованої вченої ради Д 70.145.01 у Хмельницькій гуманітарно-педагогічній академії за наукову дискусію та схвальні відгуки! Віват!
23 Грудня, 2020 р., 13:16
В Україні діятиме новий Санітарний регламент для закладів загальної середньої освіти, який визначає медичні вимоги безпеки щодо освітнього середовища у всіх типах шкіл.
23 Грудня, 2020 р., 13:15
Уряд продовжив дію карантину, встановленого через COVID-19, до 28 лютого 2021 року. Про актуальні протиепідемічні заходи, зокрема й ті, які стосуються закладів освіти, йдеться у постанові Кабінету Міністрів № 1236.
23 Грудня, 2020 р., 13:14
Повідомляємо, що зимові канікули у закладах освіти Глибоцької громади розпочнуться з 30- 31 грудня 2020 року і триватимуть до 15 січня 2021 року.
17 Листопада, 2020 р., 14:42
Станом на 17 листопада 2020 року відповідно до протоколу позачергового засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Глибоцької селищної ради від 15.11.2020 №26  у закладах загальної середньої освіти відновлено очну форму навчання для здобувачів освіти 1 - 4 класів та продовжено роботу у закладах дошкільної освіти та дошкільних підрозділів  НВК.