Пам'ятні дошки встановлені на честь Полеглих Героїв громади

30 Листопада, 2023 р., 16:33
На фасаді Михайлівської школи сьогодні урочисто відкрили меморіальну дошку Івану Беринчану – полеглому захиснику, який здійснив найбільший подвиг справжнього патріота – віддав своє життя за цілісність і незалежність Батьківщини.
31 Жовтня, 2023 р., 17:07
Для того, щоб увіковічнити її, сьогодні на фасаді Глибоцької гімназії було відкрито дев`ять меморіальних знаків борцям за волю і незалежність України та колишнім учням цього навчального закладу:
29 Вересня, 2023 р., 17:44
Час, немов перевіряючи на міцність, піддає нас новим і новим випробуванням. Немає нічого важливішого, ніж життя людини, а життя, яке віддане за свою Батьківщину, набуває величного сенсу. Зараз на нашій землі гримлять вибухи й свистять кулі. Страшна звістка стукає у двері, викликаючи розпач і невгамовний біль у душах рідних та близьких, серця справжніх героїв завмирають, завмирають, як сама Україна, яку поглинула жалоба за своїх синів.
30 Травня, 2023 р., 10:50
Цими днями у селі Черепківці, Глибоцької громади, вкотре згадали полеглого захисника України - Дениса Довганя. Вшановуючи пам'ять Героя на фасаді освітнього закладу, де навчався Денис Іванович - відкрили пам`ятну дошку.
22 Травня, 2023 р., 17:30
Цими днями до Черепковецької школи завітали не лише школярі, їхні батьки та педагогічний колектив, але й родичі, близькі, друзі, сусіди і односельці воїна, духовенство та керівництво Глибоцької громади.
27 Квітня, 2023 р., 20:15
Як шкода тих, кого забрали небеса, Кого вiйна в безсмертнi списки записала, Хай згасла свiчка, але пам’ять не згаса, Бо нас життям вiд смертi захищали.
17 Лютого, 2023 р., 19:43
Сьогодні глибочани та гості нашої громади вшанували пам'ять випускників Глибоцької гімназії Валерія Красняна, Степана Ніколаєвича та Володимира Оршевського, які поклали свої молоді життя в боротьбі за незалежність із рашистами.
04 Лютого, 2023 р., 20:15
Пам`ятний знак полеглому встановили у рідному селі воїна вчора, 3 лютого, на фасаді Черепковецької школи, де навчався, а згодом працював Віктор Георгійович.
17 Жовтня, 2022 р., 18:14
Як шкода тих, кого забрали небеса, Кого вiйна в безсмертнi списки записала, Хай згасла свiчка, але пам'ять не згаса, Бо нас життям вiд смертi захищали.