У Черепківцях освятили пам`ятний знак Миколі Іонуці

Дата: 22.05.2023 17:30

Цими днями до Черепковецької школи завітали не лише школярі, їхні батьки та педагогічний колектив, але й родичі, близькі, друзі, сусіди і односельці воїна, духовенство та керівництво Глибоцької громади.

Причиною стало відкриття вже шостого меморіального знаку на честь військовослужбовця, учасника АТО, який невтомно боровся за волю і свободу України від навали російських окупантів – Миколи Профіровича Іонуци.

З квітами, прапорами і лампадками біля місцевої школи зібралися десятки людей щоб освятити меморіальну дошку на фасаді освітнього закладу, у якому колись навчався Микола Профірович.

Директор навчального закладу Василь Каменюк під час свого виступу сказав, що кожен з цих меморіальних знаків є безсмертним символом пам`яті і має нагадувати наступним поколінням та кожному з нас про героїчні вчинки справжніх Воїнів світла, які забрали небеса.

Микола Профірович Іонуца, старший навідник, солдат військової частини А 4722 помер під час проходження підготовки за своєю спеціальністю 19 березня 2023 року.

У нього залишилася мати, дружина та двоє малолітніх діток.

Нехай спочиває в мирі і спокої душа нашого захисника, Героя - Миколи Профіровича Іонуци.