Все про Молодь громади!

Положення про Молодіжну раду

Вступити до Молодіжної Ради

Що таке молодіжна рада?

Молодіжна рада - це інструмент молодіжного “голосу”, який дає можливість почути молодих людей. Це консультативно-дорадчий орган, який утворюється при органах місцевого самоврядування із представників молоді для консультування, розробки та реалізації молодіжної політики на місцях.

18 Листопада, 2022 р., 11:59
Нещодавно у Чернівцях відбулася Конференція молодіжних рад Чернівецької області!
05 Серпня, 2022 р., 15:19
Положення про Молодіжну раду при Глибоцькій селищній раді
05 Серпня, 2022 р., 12:16
Склад молодіжної ради при Глибоцькій селищній раді: 1. Балан Юлія Романівна 2. Безушко Меліса Дмитрівна 3. Богдан Анастасія 4. Богдан Андрій Анатолійович 5. Бугня Ілля Іванович 6. Гушул Анастасія Костянтинівна 7. Сіденко Марія Андріївна 8. Стрельчук Анастасія Андріївна 9. Крючко Наталія Володимирівна
19 Липня, 2022 р., 13:45
Нещодавно представниці Молодіжної ради при Глибоцькій селищній раді Балан Юлія та Безушко Меліса відвідали захід, на якому  молодь Буковини мала змогу розробити пропозиції щодо питань та викликів сучасності в нашій державі.
09 Липня, 2022 р., 11:48
Відкриття молодіжного простору та ще й вуличне кіно!
17 Листопада, 2021 р., 16:32
Молодіжні працівники в рамках проекту програми "DOBRE" провели волонтерську компанію направлену на роз'яснення мешканцям громади як голосувати за проекти Бюджету Участі.
04 Липня, 2021 р., 12:01
Окунись в давню дохрестиянську Українську традицію,  змістом якої є очищення за допомогою вогню та води !
18 Травня, 2021 р., 21:05
Візьми участь у 15-й річниці святкування Дня вишиванки! Одягни вишиванку та прийди 20-го травня 2021 року на центральну площу смт.Глибоки. Підтримай Українське!
20 Квітня, 2021 р., 14:51
- Консультативно-дорадчий орган, який створюється розробки та реалізації молодіжної політики на місцях. - Молодіжна рада - це інструмент молодіжного “голосу”, який дає можливість почути молодих людей. - Утворюється при органах місцевого самоврядування із представників молоді для консультування, розробки та реалізації молодіжної політики на місцях. Хочеш до нас? Приєднуйся!