Все про Молодь громади!

Що таке Молодіжна рада?

Вступити до Молодіжної Ради

Що таке молодіжна рада?

Молодіжна рада - це інструмент молодіжного “голосу”, який дає можливість почути молодих людей. Це консультативно-дорадчий орган, який утворюється при органах місцевого самоврядування із представників молоді для консультування, розробки та реалізації молодіжної політики на місцях.

04 Липня, 2021 р., 12:01
Окунись в давню дохрестиянську Українську традицію,  змістом якої є очищення за допомогою вогню та води !
18 Травня, 2021 р., 21:05
Візьми участь у 15-й річниці святкування Дня вишиванки! Одягни вишиванку та прийди 20-го травня 2021 року на центральну площу смт.Глибоки. Підтримай Українське!
12 Квітня, 2021 р., 16:08
В рамках молодіжного компоненту програми #DOBRE, робочою групою було проведено аналіз потреб молоді громади та презентовано його на установчих зборах!