#DOBRE #SDIP #SDIP_DOBRE #LED_DOBRE

28 Вересня, 2021 р., 13:25
28 вересня 2021 року відбулась презентація бюджетного симулятора територіальної громади – інструменту, який представляє складні цифри про наявні бюджетні ресурси у доступному для звичайних мешканців вигляді.
27 Вересня, 2021 р., 13:28
Минуло тижня в колективах комунальних некомерційних підприємств Центру первинної медико-санітарної допомоги Глибоцької селищної ради та  Глибоцької центральної районної лікарні, відбулись зустрічі щодо громадських обговорень проекту «Стратегія сталого розвитку Глибоцької територіальної громади на 2021-2029 роки».
23 Вересня, 2021 р., 16:05
23 вересня, Сергій Орос та Дмитрій Глобак, представники ГО «Простір розвитку громад», відвідали с.Черепківці для проведення тренінгу. Під час тренінгу, учасників зацікавила тематика громадського бюджету. Також працювали над формою для збору пропозицій до бюджету Глибоцької громади на 2022 рік, зазначили, на які важливі потреби, варто закласти кошти в місцевому бюджеті на наступний рік. Пропозиції приймаються до 10 жовтня 2021 року.
20 Вересня, 2021 р., 17:55
Шановні мешканці Глибоцької територіальної громади!
20 Вересня, 2021 р., 17:47
План удосконалення послуги спорту на території Глибоцької ТГ розроблений в рамках Програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (Програма DOBRE), що виконується міжнародною організацією Global Communities та фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).
09 Вересня, 2021 р., 19:16
В рамках програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність (DOBRE)» за сприянням Українського жіночого фонду в партнерстві з Національним Демократичним Інститутом Міжнародних Відносин, ми стали учасницями і випускницями 25 - ої Академії Жіночого Лідерства.
06 Вересня, 2021 р., 18:08
В рамках Програми менторства Програми DOBRE, з метою налагодження співпраці між менторами та менті для забезпечення найкращих результатів і довгострокового партнерства, Глибоцька громада 2 вересня, а 3 вересня Рукшинська громада приймали в гостях своїх менторів Новоукраїнську громаду.
30 Липня, 2021 р., 14:19
Шановні мешканці Глибоцької територіальної громади!
20 Липня, 2021 р., 16:51
На засіданні робочої групи були присутні: заступниця керівника Програми USAID DOBRE Юлія Єсмуханова, регіональний менеджер USAID DOBRE Дмитро Коваль, основний координатор діяльності в нашій громаді - програмний спеціаліст з розвитку громад у Західному регіоні програми DOBRE Марина Дудяк, консультант Програми DOBRE, який спільно з Робочою групою займатиметься розробкою Плану покращення послуги в Глибоцькій ТГ Любомир Кава та 12 членів робочої групи з Плану удосконалення послуги спорту на території нашої громади.
04 Липня, 2021 р., 19:03
Випала чудова нагода дізнатись про нові практики та методи публічної комунікації в об'єднаних громадах від Ukraine Crisis Media Center!