#DOBRE #SDIP #SDIP_DOBRE #LED_DOBRE

20 Липня, 2021 р., 16:51
На засіданні робочої групи були присутні: заступниця керівника Програми USAID DOBRE Юлія Єсмуханова, регіональний менеджер USAID DOBRE Дмитро Коваль, основний координатор діяльності в нашій громаді - програмний спеціаліст з розвитку громад у Західному регіоні програми DOBRE Марина Дудяк, консультант Програми DOBRE, який спільно з Робочою групою займатиметься розробкою Плану покращення послуги в Глибоцькій ТГ Любомир Кава та 12 членів робочої групи з Плану удосконалення послуги спорту на території нашої громади.
04 Липня, 2021 р., 19:03
Випала чудова нагода дізнатись про нові практики та методи публічної комунікації в об'єднаних громадах від Ukraine Crisis Media Center!
25 Червня, 2021 р., 12:11
На засіданні робочої групи були присутні: основний координатор діяльності в нашій громаді - програмний спеціаліст з розвитку громад у Західному регіоні програми DOBRE Марина Дудяк, консультант Програми DOBRE, який спільно з Робочою групою займатиметься розробкою Плану покращення послуги в Глибоцькій ТГ Любомир Кава та 15 членів робочої групи з Плану удосконалення послуги спорту на території нашої громади.
18 Червня, 2021 р., 17:30
На засідання були присутні: керівник експертної групи Войцех Одзімек, експерти Програми DOBRE Назар Глинський, Олег Процак та 25 членів робочої групи з розроблення Стратегії сталого розвитку громади.
09 Червня, 2021 р., 13:15
На зустрічі із запрошених 20 представників громади, присутні були 15 осіб. Також, за допомогою он-лайн підключення, взяли участь представники DOBRE: програмний спеціаліст, координатор громади Марина Дудяк, експерти з муніципальних послуг Максим Бурдавіцин та Олександр Муратов.
02 Червня, 2021 р., 22:09
Протягом березня – травня,  в Глибоцькій громаді працювала команда молодіжних працівників які пройшли спеціальний 3х денний тренінг «Молодіжний працівник» #DOBRE
01 Червня, 2021 р., 11:04
Сьогодні координатором Академії Жіночого Лідерства Оленою Панченко проведено презентацію Академії Жіночого Лідерства  для активних жінок Глибоцької громади.
27 Травня, 2021 р., 11:12
Глобал Комьюнітіз, виконавцем Програми Децентралізація приносить кращі результати та ефективність (DOBRE), проведено презентації звіту з оцінки управління фінансами та Плану дій з управління фінансами.
26 Травня, 2021 р., 11:57
Основним координатором діяльності в нашій громаді - програмним спеціалістом з розвитку громад у Західному регіоні програми DOBRE Мариною Дудяк, проведено презентацію результатів оцінки спроможності місцевого самоврядування (PMCI) та розробка дорожньої карти з її  покращення для нашої громади.
21 Травня, 2021 р., 09:51
В день вишиванки Глибоку відвідали тренери програми "Молодіжний працівник" Global Comunites #DOBRE, головною метою було опрацювання проектів, що будуть подані на фінансування в рамках "Молодіжного компоненту"