#DOBRE #SDIP #SDIP_DOBRE #LED_DOBRE

01 Березня, 2021 р., 11:46
Глибоцька селищна рада запрошує до участі в базовому тренінгу програми «Молодіжний працівник в громаді»:
26 Лютого, 2021 р., 11:36
26 лютого 2021 року відбулась он-лайн зустріч по представленню «Бюджетний симулятор» учасниками якої були: Дмитро Боярчук - виконавчий директор Центру соціально-економічних досліджень «CASE Ukraine», Наталія  Лещенко – економіст CASE Україна, Микола Малуха – проект «Ціна держави»  (cost.ua).
25 Лютого, 2021 р., 11:24
25 лютого, у рамках відвідування Буковини і урочистого підписання меморандуму з Чернівецькою обласною державною адміністрацією та оголошення 10-ти громад із Буковини, які були відібрані для участі в Програмі USAID DOBRE, керівник програми Браян Кемпл відвідав Глибоцьку територіальну громаду. Програма DOBRE стала можливою завдяки підтримці американського народу і фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).- hlyboka.info
23 Лютого, 2021 р., 11:50
22 лютого 2021 року відбувся вступний семінар «Молодіжна робота в ОТГ» з тренеркою Програми DOBRE Ксенією Ємшиною за участю 18 представників влади, громадських організацій, активістів культурних та освітніх закладів.
19 Лютого, 2021 р., 16:12
Протягом 18-19 лютого до Глибоцької ТГ завітав представник програми «DOBRE» Назар Глинський з метою соціально-економічного аналізу громади.
16 Лютого, 2021 р., 15:51
12 лютого 2021 року відбулась он-лайн – зустріч для всіх громад 4 когорти, по представленню Програми Менторства
28 Січня, 2021 р., 14:14
Глибоцькою селищною радою 28 січня 2020 року подано інформацію для здійснення оцінки управління фінансами територіальної громади за програмою «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (програма «DOBRE»).
27 Січня, 2021 р., 14:09
27 січня 2021 року відбулась он-лайн – зустріч по ІТ-компоненту, учасниками якої були: основний координатор діяльності в нашій громаді - програмний спеціаліст з розвитку громад у Західному регіоні програми #DOBRE Марина Дудяк, керівник відділу розробки НГО SocialBoost Катерина Борисенко, проектний менеджер SocialBoost Леонід Вербов, Глибоцький селищний голова Григорій Ванзуряк, керуючий справами виконавчого комітету Ілля Лопуляк, головний спеціаліст з громадськістю, адміністратор сайту Віталій Мостовий та відповідальна особа в громаді по проекту програми # DOBRE Світлана Григоренко.
25 Січня, 2021 р., 16:06
25 січня 2021 року відбулась он-лайн зустріч по представленню «Фінансового компоненту», учасниками якої були: основний координатор діяльності в нашій громаді - програмний спеціаліст з розвитку громад у Західному регіоні програми DOBRE Марина Дудяк, Ольга Шубіна – фахівчиня з місцевих бюджетів та фінансового управління програми DOBRE, Ігор Дорош - консультант з фінансового управління, Інна Святна - консультантка з фінансового управління.
25 Січня, 2021 р., 13:58
25 січня 2021 року відбулась он-лайн – зустріч щодо формування  «Аналізу умов місцевого розвитку», учасниками якої були: основний координатор діяльності в нашій громаді - програмний спеціаліст з розвитку громад у Західному регіоні програми #DOBRE Марина Дудяк, Войцех Одзімек (Краків, Фундація Розвитку Місцевої Демократії - FRDL), Назар Глинський (Львів, НУ «Львівська політехніка»), Глибоцький селищний голова Григорій Ванзуряк та відповідальна особа в громаді по проекту програми # DOBRE Світлана Григоренко.