#DOBRE #SDIP #SDIP_DOBRE #LED_DOBRE

25 Січня, 2024 р., 16:12
Нагадаємо, що наприкінці 2023 року наша громада стала переможцем конкурсного відбору Програми USAID DOBRE та отримала організаційну і фінансову підтримку у створенні дизайн-проєкту майбутнього культурно-громадського простору у парковій зоні селища Глибока. Після проведеного анкетування для мешканців громади, в котрому прийняли участь близько трьохсот респондентів, фахівці Програми DOBRE приїхали в Глибоку для огляду паркової території. В той же день відбулася зустріч з громадськістю селища де проаналізувавши узагальнену інформацію заповнених анкет мешканці громади спільно з дизайнерами визначили основні потреби та пріоритети по цьому питанню. Протягом усіх наступних місяців робоча група та креативні спеціалісти Програми працювали над якісним плануванням території парку та її функціональним наповненням, намагалися забезпечити рівність у доступності для всіх вікових груп населення та зберегти унікальний характер цього місця.
13 Листопада, 2023 р., 16:49
В залі засідань селищної ради відбулося чергове засідання робочої групи з розробки Програми покращення послуги «Будівництво, ремонт та обслуговування доріг та тротуарів» за участі представників Програми DOBRE.
13 Вересня, 2023 р., 15:12
Сьогодні,13 вересня, у Глибоцькій селищній раді пройшло третє засідання робочої групи з покращення послуги «Будівництво, ремонт та обслуговування доріг та тротуарів»
22 Серпня, 2023 р., 17:39
Сьогодні, 22 серпня у Глибоцькій селищній раді відбулося друге засідання робочої групи з розробки Програми покращення послуги «Будівництво, ремонт та обслуговування доріг та тротуарів» за участі представниці Програми DOBRE, заступників, керуючого справами та секретаря селищного голови, старост Глибоцької громади, працівників структурних підрозділів селищної ради та комунальних установ, активних жителів громади, представників місцевої громадської організації «ПРГ», депутата Чернівецької районної ради.
09 Серпня, 2023 р., 12:59
У сесійній залі Глибоцької селищної ради пройшло перше засідання робочої групи з розробки Програми покращення послуги «Будівництво, ремонт та обслуговування доріг та тротуарів» за участі представниці Програми DOBRE, голови, заступників, секретаря і старост Глибоцької громади, працівників структурних підрозділів селищної ради та комунальних установ, активних жителів громади, представників місцевої громадської організації «ПРГ», депутата Чернівецької районної ради.
19 Липня, 2023 р., 15:16
Сирний кооператив «Добрі ґазди» у Глибоцькій громаді Чернівецької області запустив у роботу новий екструдер - обладнання, яке призначене для перетворення зернових культур у корисну та зручну для вживання форму кормів для свійських тварин. Це вже другий агрегат, встановлений у сироварні за підтримки і допомоги Програми Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE).
07 Липня, 2023 р., 16:47
Вже понад 6 років Глибоцька громада є партнером Програми DOBRE, яка реалізується міжнародною організацією Global Communities за фінансової підтримки USAID. Завдяки цьому вчора у нашій громаді з візитом перебувала делегація, а саме:
05 Червня, 2023 р., 14:13
На черговому засіданні виконавчого комітету Глибоцької селищної ради розглянули 29 питань з різних сфер життєдіяльності громади. Близько третини з них стосувалися захисту дитячих прав та присвоєння і видачі поштових адрес об'єктам нерухомого майна.
01 Червня, 2023 р., 15:09
Крок за кроком працюємо над розробкою молодіжного проєкту, який отримає фінансування від Програми USAID DOBRE
22 Травня, 2023 р., 11:24
Нещодавно, за ініціативи USAID та координації Програми DOBRE Глибоцька громада отримала 3 генератори.