#Програма USAID DOBRE: Підсумки робочої зустрічі

Дата: 26.04.2024 10:32

Вже неодноразово ми розповідали про плідну співпрацю нашої громади із Програмою USAID DOBRE. Наразі плануємо долучитися до активної роботи по компоненту Програми DOBRE з місцевого економічного розвитку.

Для цього запросили програмного спеціаліста Програми USAID DOBRE Марину Дудяк і провели першу ознайомчу зустріч за участі голови громади Григорія Ванзуряка, начальників структурних підрозділів Глибоцької селищної ради Ольги Сльоз, Світлани Григоренко, Оксани Семенюк, представника релокованого бізнесу Олександра Каліни, голови Молодіжної ради Юлії Балан і начальника ВУЖКГа Василя Зеленівського.

Отож, протягом двох годин нам вдалося проаналізувати попередню Програму місцево-економічного розвитку Глибоцької селищної ради. Визначитись з актуальністю попередніх проєктів і станом їх реалізації. Обговорити план роботи на наступні шість місяців.

Учасники зустрічі представили свої потенційні ідеї, які в подальшому можуть стати проєктами.

Саме ці ідеї дозволять сформувати відповідну робочу групу, яка буде безпосередньо працювати над реалізацією проєктів і сьогоднішніх конкретних напрацювань.