Служба у справах дітей Глибоцької селищної ради

Служба у справах дітей Глибоцької селищної ради розміщенна в адмінприміщенні Глибоцької селищної ради за адресою селище Глибока, вулиця Михайла Грушевського, 2 Б.

Графік роботи:

Понеділок - Четвер з 08.30 по 17.30

П`ятниця з 08.30 по 16.15

Обідня перерва щоденно з 13.00 по 13.45.
Субота та Неділя - вихідні дні.

Начальник відділу: Гулько Анжела Георгіївна

Поштова адреса: 60400, Чернівецька область, смт. Глибока, вул. Михайла Грушевського,2Б.

Електронна адреса: hlybokaotg@gmail.com

Телефон:

Положення: служби у справах дітей Глибоцької селищної ради

Посадові інструкції:  начальника відділу та головного спеціаліста

Основними завданнями Служби є:

• Забезпечення в межах своєї компетенції прав, свобод і законних інтересів дітей, створення атмосфери недопущення, приниження їх честі і гідності.
  • Реалізація державної політики з питань соціального захисту дітей і запобігання дитячій бездоглядності, безпритульності.
  • Організація дослідження стану соціального захисту дітей, запобігання дитячій бездоглядності та профілактики правопорушень серед підлітків.
  • Визначення пріоритетних напрямів поліпшення становища дітей, їх соціального захисту та сприяння фізичному, духовному та інтелектуальному розвитку.
  • Координація зусиль органів виконавчої влади у вирішенні питань соціального захисту дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та організації роботи, спрямованої на запобігання бездоглядності серед них.
  • Захист майнових (житлових) інтересів дітей.
  • Підготовка і здійснення самостійно та разом з іншими органами виконавчої влади, заходів, спрямованих на поліпшення становища дітей, їх соціального захисту, забезпечення прав, свобод і законних інтересів, запобігання бездоглядності та вчинення ними правопорушень, усунення причин, що їх породжують.
  • Координація зусиль органів виконавчої влади, підприємств, установ та організацій усіх форм власності у вирішенні питань соціального захисту дітей та організації роботи, спрямованої на запобігання бездоглядності та правопорушень серед них.
  • Формування громадської думки щодо поліпшення становища дітей, профілактики правопорушень, сприяння реалізації держаної політики з питань соціального та правового захисту дітей.

Служба при виконанні покладених на неї функцій співпрацює з органами виконавчої влади, депутатами, постійними комісіями селищної  ради, іншими  виконавчими органами Глибоцької селищної ради, підприємствами, організаціями, установами, громадськими організаціями.

24 Червня, 2024 р., 10:18
творити прийомну сімʼю може подружжя (особи, які перебувають у шлюбі) або окрема повнолітня, працездатна, платоспроможна, здорова людина, яка має власне житло (у випадку подружжя ці вимоги застосовуються щодо кожного з них).
31 Травня, 2024 р., 10:41
Діти, які зростають у родинному теплі, не повинні почуватись “у дитбудинку”. Мінсоцполітики пропонує позбутися терміну “дитячий будинок сімейного типу” (“ДБСТ”). Відповідні зміни у законодавстві Уряд сьогодні виніс на розгляд Верховної Ради.
13 Грудня, 2023 р., 14:07
Кожна сім’я, в якій народилася дитина, має право на отримання від держави одноразової допомоги у вигляді «Пакунка малюка» (бебі бокса). Це – набір із понад 90 якісних засобів та виробів – усе, що точно знадобиться в перші місяці для догляду за немовлям: підгузки, пелюшки, ковдри, матрац, рушник, засоби гігієни, іграшки тощо.
06 Грудня, 2023 р., 16:37
Для учнів Глибоцького ліцею цими днями провели цікаву зустріч із начальником Служби у справах дітей Глибоцької селищної ради Анжелою Гулько та головою Молодіжної ради Юлією Балан.
06 Грудня, 2023 р., 15:05
За новим юліанським календарем День Святого Миколая в Україні відзначають сьогодні, 6 грудня.
08 Листопада, 2023 р., 18:00
На засіданні робочої групи, сформованої в рамках впровадження проєкту USAID РАТН «Підтримка зусиль у протидії туберкульозу в Україні» продовжили розмову про співпрацю та необхідність розробки конкретних алгоритмів роботи для кожної із присутніх служб.
07 Листопада, 2023 р., 13:40
Сьогодні, під час зустрічі, ініційованої начальником Чернівецького районного сектору №2 філії Державної установи «Центр пробації» з начальниками Служби у справах дітей Глибоцької територіальної громади обговорили спільний алгоритм взаємодії уповноважених органів з питань пробації та служб у справах дітей і органів соціального захисту населення.
26 Жовтня, 2023 р., 17:25
На засіданні комісії з питань захисту прав дитини при виконавчому комітеті Глибоцької селищної ради розглянули два питання порядку денного.
20 Жовтня, 2023 р., 12:33
Діти з 14 років, які мають намір скасувати своє усиновлення, можуть звернутися по безоплатну правничу допомогу.
09 Жовтня, 2023 р., 14:19
Відповідні поради надали у МОЗ в межах впровадження Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?» за ініціативою Олени Зеленської.