Транскордонна співпраця Глибоцької громади

19 Квітня, 2024 р., 10:33
Делегація з Глибоцької громади взяла участь у Заключній конференції Спільної операційної програми Румунія-Україна 2014-2020, як Бенефіціар по проекту 2SOFT/1/1/112 - BEDUN - Транскордонна освітня мережа між Ботошанським повітом (Румунія) та Глибоцьким районом (Україна), організовану Спільним технічним секретаріатом разом з Керівним органом Програми.
17 Серпня, 2023 р., 12:04
На теренах Глибоччини завершилась реалізація проєкту «Транскордонна освітня мережа між Ботошанським повітом (Румунія) та Глибоцьким районом (Україна), (BEDUN)» 2SOFT/1.1/112.
03 Серпня, 2023 р., 16:23
Вчора, 2 серпня, делегація з Глибоцької громади побувала у м. Ботошани (Румунія) на фінальній конференції де обидві сторони учасники проєкту BEDUN «Транскордонна освітня мережа між Ботошанським повітом (Румунія) та Глибоцьким районом (Україна)» представили відео-звіт щодо проробленої роботи та її успішних результатів.
06 Грудня, 2022 р., 16:15
Глибоцька селищна рада реалізує проект «Транскордонна освітня мережа між Ботошанським повітом (Румунія) та Глибоцьким районом (Україна), (BEDUN)» 2SOFT/1.1/112. Згідно із затверджених графіків, проведено ще 2 навчальних семінари з обміну кращими практиками , з них 18.10.2022р. у Румунії, та 24.11.2022р. у форматі онлайн конференції в Україні.
17 Жовтня, 2022 р., 17:14
Глибоцька селищна рада реалізує проєкт «Транскордонна освітня мережа між Ботошанським повітом (Румунія) та Глибоцьким районом (Україна), (BEDUN)» 2SOFT/1.1/112.
21 Вересня, 2022 р., 12:13
Вчора, новопризначений Надзвичайний та Повноважий Посол Румунії в Україні Александру-Віктор Мікула разом з Генеральним консулом Румунії в Чернівцях Іриною Станкулеску в рамках запланованих візитів відвідали село Опришени Глибоцької територіальної громади. Метою візиту було першочергово - знайомство з нашою громадою, ознайомлення з побутом, перебігом навчального процесу в одному з румуномовних сіл Глибоччини.
16 Червня, 2022 р., 13:42
На теренах Глибоччини реалізується проект «Транскордонна освітня мережа між Ботошанським повітом (Румунія) та Глибоцьким районом (Україна), (BEDUN)» 2SOFT/1.1/112. Проект реалізується в рамках Оперативної спільної програми Румунія-Україна 2014-2020, інвестиційний пріоритет 1.1 Інституційне співробітництво у сфері освіти з метою розширення доступу та якості освіти, що фінансується Європейським Союзом через Європейський інструмент сусідства.
11 Травня, 2022 р., 11:18
      10 травня Раду округу Ботошани відвідала делегація Глибоцької громади, партнер у проекті BEDUN – Транскордонна освітня мережа між округом Ботошани та Глибоцькою громадою.
22 Березня, 2022 р., 11:07
Чергова допомога надійшла від нашого міста-побратима Сірет в Румунії та давнього друга і знаної людини в нашому краї - мера міста Adrian Popoiu.
03 Червня, 2019 р., 17:24
Сьогодні поважні гості з асоціації “Зона метрополітан Ботошани” (Румунія), після робочих зустрічей у Сторожинецькій громаді не оминули і Глибоцьку ОТГ.