Чернівецька область, Чернівецький район

Транскордонна співпраця-реальний результат

Дата: 03.08.2023 16:23

Вчора, 2 серпня, делегація з Глибоцької громади побувала у м. Ботошани (Румунія) на фінальній конференції де обидві сторони учасники проєкту BEDUN «Транскордонна освітня мережа між Ботошанським повітом (Румунія) та Глибоцьким районом (Україна)» представили відео-звіт щодо проробленої роботи та її успішних результатів.

Варто зазначити, що незважаючи на виклики, які постали перед командою робота у проєкті BEDUN не припинялася. І в результаті у Глибоцькому інклюзивно-ресурсному Центрі провели капремонт приміщення, фасаду і даху, облаштували кабінет дефектолога, психолога, реабілітолога. Також закупили комп`ютерну техніку, меблі, дидактичні матеріали, спортивний інвентар.
Неодноразово були проведені зустрічі з обміну кращими практиками із румунськими партнерами.

У той же час румунські партнери змогли у спеціальному професійному училищі міста Ботошани створити дві спеціальні кімнати терапії, кабінет кінетотерапії та два кабінети по шиттю, а в Дорогойському спеціальному професійному училищі облаштували багатофункціональний спортивний майданчик.

Отож, реалізація проєкту завершена успішно. Глибоцька селищна рада зарекомендувала себе як надійний партнер, готовий працювати у різноманітних умовах, як то світова пандемія чи навіть повномасштабна війна.

Працюємо далі на користь громади…

Довідково:

Глибоцький інклюзивно-ресурсний центр знаходиться в Чернівецькі області є комунальною установою, що утворено з метою забезпечення права осіб з особливими освітніми потребами на здобуття дошкільної та загальної середньої освіти, в тому числі у закладах професійної (професійно-технічної), фахової передвищої освіти та інших закладах освіти, які забезпечують здобуття освіти, шляхом проведення комплексної психолого-педагогічної оцінки розвитку особи та забезпечення їх системного кваліфікованого супроводу.