Голова громади

Ванзуряк Григорій Степанович

Народився 26 січня 1975 року в смт.Глибока Чернівецької області.

З 1981 по 1990 рік навчався в Глибоцькій середній школі №1, після закінчення 9-го класу вступив до Чернівецького вищого педагогічного навчального закладу по підготовці молодших спеціалістів ім. О.Маковея.

З  1994 року продовжив навчання на педагогічному факультеті Чернівецького державного університету ім. Ю.Федьковича.

Після закінчення університету в 1997 році, два роки працював старшим лаборантом  між- кафедральної  лабораторії та кафедри педагогіки ЧДУ ім. Ю.Федьковича.

З 1999р. по грудень 2000 року працював вчителем початкової підготовки в Глибоцькій середній школі №1.

З грудня 2000 року по жовтень 2002 року  працював на посаді начальника відділу внутрішньої політики апарату Глибоцької районної  державної адміністрації.

Продовжив роботу в Чернівецькій обласній державній адміністрації на посаді головного спеціаліста відділу інформаційно-аналітичної роботи та зв’язків з громадсько-політичними організаціями, відділу зв’язків з політичними партіями та громадськими організаціями, звідки був направлений на навчання у Львівський регіональний інститут державного управління Національної академії державного управління при президентові України, та отримав повну вищу освіту за спеціальністю «Державне управління» та здобув кваліфікацію магістра державного управління.

Після закінчення навчання в березні 2005 року був призначений заступником голови Глибоцької районної державної адміністрації, а 05 травня 2006 року сесією районної ради був обраний на посаду голови Глибоцької районної ради.

В 2010 році пройшов перепідготовку в Центрі післядипломної та заочної освіти Буковинської державної фінансової академії, де йому присвоєно кваліфікацію спеціаліста з фінансів.

В лютому 2013 року повторно був обраний головою районної ради.

В 2015 році на виборах до місцевих рад був обраний на посаду Глибоцького селищного голови Глибоцької селищної ОТГ.

Одружений, дружина – Ванзуряк  Наталія Василівна, 1975 р.н., син – Степан 1998 р.н., син Олександр 2005р.н.

Не працює за сумісництвом,  не займається підприємницькою діяльністю безпосередньо чи через посередників. Ні селищний голова, ні  близькі родичі  до кримінальної чи адміністративної відповідальності не притягувалися.