Запобігання та протидія домашньому насильству, Нормативно-правова база щодо запобігання та протидію домашньому насильству

Інформація про персонально-відповідальних осіб за протидію домашньому насильству на рівні районних державних адміністрацій у Чернівецькій області ( .pdf , 116.30 Кб )

Інформація про персонально - відповідальних осіб за протидію домашньому насильству на рівні виконавчих органів територіальних громад у Чернівецькій області ( .pdf , 218.65 Кб )

Інформація про персонально-відповідальну особу за протидію домашньому насильству по Чернівецькій області станом на 01.05.2021 р. ( .pdf , 69.00 Кб )

Список керівників та контакти мобільних бригад соціально-психологічноїдопомоги постраждалим від домашнього насильства ( .pdf , 82.76 Кб )

Нормативно-правова база щодо запобігання та протидію домашньому насильству

Закон України від 07.12.2017 № 2229-VIII «Про запобігання та протидію домашньому насильству»

Постанова Кабінету Міністрів України від 22.08.2018 № 654 «Про затвердження Типового положення про мобільну бригаду соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі»

Постанова Кабінету Міністрів України від 22.08.2018 № 655 «Про затвердження Типового положення про притулок для осіб, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі»

Постанова Кабінету Міністрів України від 22.08.2018 № 658 «Про затвердження Порядку взаємодії суб’єктів, що здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі»

Наказ Міністерства соціальної політики України від 01.10.2018 № 1434 «Про затвердження Типової програми для кривдників»

Наказ Мінсоцполітики та МВС від 13.03.2019 № 369/180 «Про затвердження Порядку проведення оцінки ризиків вчинення домашнього насильства»

Наказ МВС від 04.05.2018 № 372 «Про внесення змін до наказу Міністерства внутрішніх справ України від 21 серпня 1998 року № 622»

Наказ Міністерства освіти і науки України від 22.05.2018 № 509 «Про затвердження Положення про психологічну службу у системі освіти України»

Наказ Міністерства освіти і науки України від 02.10.2018 № 1047 «Про затвердження Методичних рекомендацій щодо виявлення, реагування на випадки домашнього насильства і взаємодії педагогічних працівників із іншими органами та службами»

Наказ Міністерства охорони здоров’я України від 01.02.2019 № 278 «Про затвердження Порядку проведення та документування результатів медичного обстеження постраждалих осіб від домашнього насильства або осіб, які ймовірно постраждали від домашнього насильства, та надання їм медичної допомоги»

Розпорядження

"Про визначення заступника голови обласної державної адміністрації, відповідального за координацію заходів у сфері запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі в області, забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків" ( .pdf , 23.70 Кб )

23 Лютого, 2024 р., 14:59
Домашнє насильство не можна замовчувати, воно потребує ефективного реагування і скоординованих дій.
11 Грудня, 2023 р., 09:05
Якщо ви постраждали від насильства, та потребуєте допомоги — звертайтеся за номерами гарячих ліній вказаних на інфографіці нижче.
06 Грудня, 2023 р., 16:37
Для учнів Глибоцького ліцею цими днями провели цікаву зустріч із начальником Служби у справах дітей Глибоцької селищної ради Анжелою Гулько та головою Молодіжної ради Юлією Балан.
05 Грудня, 2023 р., 14:14
Від початку 2023 року система безоплатної правничої допомоги понад 1,5 тис. разів надавала допомогу зі зверненням до суду людям, які постраждали від домашнього насильства чи насильства за ознакою статі. У понад 1,4 тис. випадків така допомога надавалася  жінкам, у майже 120 випадках – чоловікам).
28 Листопада, 2023 р., 16:17
Фізичне та сексуальне насильство в умовах повномасштабної війни в Україні залишається однією з найбільш чутливих і гострих проблем, що потребує своєчасного реагування та підтримки від кваліфікованих фахівців.
27 Листопада, 2023 р., 17:47
За головування заступника Глибоцького селищного голови Василя Зеленівського відбулася нарада щодо етапів проведення у громаді Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства».
12 Червня, 2023 р., 10:43
Попри повномасштабну війну проблема домашнього насильства не стає менш важливою. Війна, як і будь-яка екстремальна ситуація, лише загострює проблеми людей, які були й до цього. Зокрема, це стосується насильства в сім’ях.
06 Червня, 2023 р., 12:30
Міністерство юстиції України інформує про запуск інформаційної кампанії системи надання безоплатної правової допомоги для постраждалих від сексуального насильства під час війни та домашнього насильства.
05 Грудня, 2022 р., 17:28
У рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» у Глибоцькій територіальній громаді служба у справах дітей провела інформаційно-роз’яснювальний захід серед працівників та відвідувачів Центру надання адміністративних послуг. Адже саме вони першочергово комунікують із населенням громади та внутрішньо переміщеними особами та вразі чого, можуть донести інформацію стосовно домашнього насилля.
29 Листопада, 2022 р., 12:42
Вчора, в рамках всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» відбулася робоча зустріч працівників Служби у справах дітей Глибоцької селищної ради із представниками відділення соціальної роботи "ЦНСП" Глибоцької ТГ, старшим інспектором СЮП ЧРУП ГУНП в Чернівецькій області, поліцейським офіцером громади щодо протидії домашнього насильства в умовах воєнного стану та надання допомоги постраждалим.