Новини | Події | Афіша

#M4EG, #мери_за_економічне_зростання, #Агенція_розвитку_громад_Буковини #прямуємо_разом #Центр_економічного_зростання #ГлибокаОТ

04 Вересня, 2019 р., 17:30
03 вересня, відбулась урочиста частинна святкування «Дня підприємця», На базі Центру економічного зростання Глибоцької громади, спільно з Глибоцькою селищною радою, було запрошенно 40 підприємців, що працюють на території громади.
23 Серпня, 2019 р., 11:25
22 серпня 2019, на базі Центру економічного зростання Глибоцької громади, відбувся семінар на тему «Системи управління безпечністю харчових продуктів (ISO 22000:2018). Принципи НАССР»
01 Липня, 2019 р., 12:25
30 черня, в Глибоцькій громаді запрацював Центр економічного зростання ! На відкриття були запрошені представники бізнесу, місцевої влади, депутатського корпусу, партнери громади з Румунії та Польщі взяли участь у заході.
30 Червня, 2019 р., 23:45
30 Червня, 2019 р., 12:24
В рамках форуму"Молоді Лідери", була організована "Молодіжна рада", участь в якій беруть 11 представників лідерів серед Глибоцької молоді! До святкування дня молоді, ними було запропоновано провести в суботу, 29 червня, Інтерактивний вечір. На якому обговорювали нагальні потреби молоді, грали в театральні ігри, слухали лекцію Офіс- адміністратора Центру економічного зростання.  По кінцю заходу, був організований перегляд фільму "30 останніх бажань" Було вирішено, проводити такі заходи регулярно кожен тидень! Кількість учасників заходу: 32
26 Червня, 2019 р., 13:57
30 червня, що в Неділю о 11:30 в приміщенні селищної ради
25 Червня, 2019 р., 22:50
В літньому таборі «Райдуга» пройшов семінар на тему «Онови підприємницької діяльності» що проходив 3 дня. На семінарі було залучено 72 учасника, серед яких найактивніших було запрошено пограти в настільну гру «Каптіаіст»
21 Червня, 2019 р., 11:41
Пройшла нарада активної молоді Глибоки в Центрі економічного зростання Глибоки.
14 Червня, 2019 р., 18:13
Центром економічного зростання Глиьоцької громади, був розроблений бланк опитування молодих підприємців. Мета опитування, було дізнатись середньостатистичну тему семінара або тренінга або майстер класа.
13 Червня, 2019 р., 12:51
Центром економічного зростання , розроблено програму заходів в рамках "Асоціації молодих підприємців Глибоки"