Волонтери Глибоцької громади

08 Грудня, 2023 р., 16:06
Ми продовжуємо розповідати про урочистості та благодійний захід "Ворога поборемо - переможемо!" який відбувся у Глибоці.
05 Грудня, 2023 р., 17:11
Бійцям, які боронять українську землю на Запорізькому напрямку волонтери привезли багато смачненького та корисного напередодні Святого Миколая та їхнього професійного свята – Дня Збройних Сил України.
08 Вересня, 2023 р., 15:55
Цими днями волонтери Глибоцької громади Костянтин Ісопел, Роман Нагірний і Сергій Ткачук вкотре доставили дві автівки для потреб наших земляків з Донецького напрямку, які боронять Україну від російського агресора на цьому рубежі.
21 Червня, 2023 р., 11:25
Вчора у Глибоцькому Центрі ПМСД спільно з Чернівецьким обласним центром служби крові відбувся «День донора» під гаслом: «Одна донація врятує життя, а інколи і не одне».
20 Червня, 2023 р., 11:05
Цими днями волонтери Глибоцької громади доставили гуманітарний вантаж для мешканців Високопільської громади, Херсонської області.  Питна вода, медикаменти, деззасоби, необхідні речі для людей, які спочатку зазнали горя в окупації, а наразі потерпають від чергового терористичного акту через підрив росіянами дамби Каховської ГЕС. Варто зазначити, що це саме ті речі, які зараз є найбільш необхідними для жителів херсонщини зі слів жителів громади.  Одночасно з цим вантажем волонтери попрямували ближче до лінії фронту щоб передати гостинці та адресні посилки для наших воїнів, які знаходяться на Запорізькому напрямку.
19 Травня, 2023 р., 14:02
Сьогодні ще один навчальний заклад Глибоцької громади виявив ініціативу у допомозі ЗСУ.
17 Травня, 2023 р., 21:27
Приватні підприємці та небайдужі мешканці села Опришени, Глибоцької громади вже вкотре об’єдналися задля спільної перемоги над ворогом.
05 Травня, 2023 р., 17:06
Нещодавно до Глибоцької громади надійшла подяка з передової від наших захисників, бійців 80-ї ДШБ, за ремонт надзвичайно потрібного хлопцям реанімобілю, який є незамінним помічником у збереженні не лише здоров`я, але й життя наших воїнів.
28 Квітня, 2023 р., 10:26
Ось уже вкотре КУ «Центр надання соціальних послуг Глибоцької ТГ» отримала гуманітарну допомогу (продукти харчування, одяг б/у) від волонтера Фоки Наталії Петрівни.
11 Квітня, 2023 р., 18:01
У передпасхальний тиждень глибоцькі волонтери вирушили в чергову поїздку до наших захисників, які стримують російських загарбників вдень і вночі на сході України.