Глибоцька громада

Чернівецька область, Чернівецький район

Реєстр транспортних засобів

В цьому реєстрі знаходяться транспортні засоб Глибоцької ТГ, які отримали спеціальну перепустку, для забезпечення економічної діяльності громади.

№  П.І,Б власника автомобіля Номерний знак
H-1

 Рошка Дмитро Васильович

 СЕ 4868 ВІ
H-2  Рошка Тетяна Пилипівна СЕ 9125 СА
CH-1 Ткачук Олександр Дмитрович СЕ 2349 АВ
CH-2 Чорней Михайло Васильович СЕ 0618 ЕА
CH-3 Чорней Михайло Васильович СЕ 7859 АХ
CH-4 Наконечна Кароліна Миколаївна СЕ 0842 ВР
ST-1 Лукаш Георгій Георгійович  CE 0306 ЕВ
ST-2 Кравчук Вячеслав Костянтинович СЕ 5858 ВІ
ST-3 Митрик Андрій Миколайович 04854 СК
ST-4 Стрілак Оксана Радівна СЕ 2304 СА
H-3 Букатар Євгеній Тодорович СЕ 3606 ЕВ
H-4 Лупуляк Микола Карпович СЕ 4197 ЕВ
H-5 Митранюк Петро Тодорович СЕ 1277 АМ
H-6 Хобзей Іван Тітусович СЕ 8988 АС
H-7 Панцир Мірча Мірчович СЕ 4819 ВН
H-8 Остафійчук Артур Ілліч СЕ 7479 АН 
H-9 Войтко Валерій Ісидорович СЕ 1104 ЕС
H-10 Отхозоріа Зуріко Вахтангович СЕ 2526 ВК
H-11 Дудка Ярослав Володимирович СЕ 8504 ВС
H-12 Митранюк Олена Костянтинівна СЕ 8243 ВВ
H-13 Глибоцький лісопункт: Щербань Василь Петрович, Михайлюк Іван Петрович СЕ 5162 АО
H-14 Малофій Ігор Танасійович СЕ 4366 ВВ
H-15 Малофій Олександр Танасійович СЕ 6316 ВТ
H-16 Іоняк Василь Олексійович СЕ 4842 СО
H-17 Дам’ян Микола Іванович ВР 7031 СВ
H-18 Дам’ян Микола Іванович СЕ 7777 ІВ
H-19 Дам’ян Микола Іванович СЕ 0100 КН
H-20 Шевчук Дмитро Михайлович СЕ 2415 СМ
H-21 Рубанець Віктор Васильович СЕ 6912 АР
H-22 Хобзей Іван Тітусович СЕ 2630 ВК
H-23 Стрельчук Андрій Васильович СЕ 6337 ВВ
H-24 Сабран Василь Степанович СЕ 5700 АН
H-25 Мунтян Людмила Андріївна СЕ 1263 ВМ
H-26 Горобець Тарас Степанович СЕ 5408 АК
H-27 Березовський Борис Іванович СЕ 0198 СХ
CD-1 Гушул Анатолій Прокопович СЕ 6279 ВВ
CD-2 Лупуляк Орися  Василівна СЕ 6775 ЕЕ
CD-3 Cтрельчук Світлана Миколаївна СЕ 1207 ВО 
H-28 Вікар Мирослав Васильович СЕ 2413 ВА
H-29 Герат Костянтин Карлович СЕ 73 60 ЕС
H-30 Шевчук Петро Миколайович СЕ  3136 ВВ
H-31 Саучук Георгій Петрович СЕ 8212 ВВ
H-32 Александрюк Вадим Анатолійович СЕ 3504 СА
H-33 Максимюк Микола Спиридонович СЕ 9316 ВО
H-34 Самотей Сергій Олександрович СЕ 8485 ВН
H-35 Гончар Оксана Валентинівна СЕ 7028 ВЕ
H-36 Скоморовський Тарас Іванович АТ 8361 ВВ
H-37 Гнатюк Богдан Миколайович СУ 7834 ВВ
H-38 Гнатюк Денис Богданович СЕ 0775 ВХ
H-39 Робак Петро Євгенович ВО 3559 ВЕ
H-40 Рубанець Сергій Вікторович СЕ 7761 ВТ
H-41 Рубанець Сергій Вікторович СЕ 1253 АМ
H-42 Рубанець Максим Сергійович СЕ 4268 ЕВ
H-43 Товарницький Костянтин Мірчович СЕ 1670 ВМ
H-44 Калинюк Геннадій Євгенович СЕ 5379 СТ
H-45 Федюк Ілля Дмитрович СЕ 3657 ВК
H-46 Чиківчук Ганна Василівна СЕ 2596 СО
H-47 Лупуляк Юрій Михайлович СЕ 2496 ВА
 
H-49 Ванзуряк Сергій Вікторович СЕ 1594 ВТ
H-50 Шова Дмитро Дмитрович СЕ 7557 ВВ
D-1  Команюк Марін Петрович СЕ 7898 СА
D-2 Сокол Дмитро Миколайович СЕ 8230 ВА
D-3 Сокол Дмитро Миколайович СЕ 8682 ВТ
D-4 Ванзуряк Іван Іванович СЕ 5152 ЕЕ
D-5 Русу Петро Васильович  СЕ 8230 АС
D-6  Іоняк Микола Васильович СЕ 2693 АМ
D-7 Русу Віталій Аурелович СЕ 0045 КМ
D-48 Гумельник Василь Михайлович СЕ 6126 АХ
Н-51 Магалюк Світлана Радівна СЕ 1974 СА
Н-52 Магалюк Світлана Радівна СЕ 1975 СА
Н-53 Магалюк Світлана Радівна СЕ 5223 ВМ
Н-54 Магалюк Світлана Радівна СЕ 3796 ВМ
Н-55 Магалюк Світлана Радівна СЕ 4236 СХ
Н-56 Магалюк Світлана Радівна СЕ 6118 СТ
Н-57 Магалюк Світлана Радівна СЕ 5812 СО
Н-58 Лопуляк Ірина Василівна СЕ 0943 ВК
Н-59 Лопуляк Ірина Василівна СЕ 5973 ВІ
Н-60 Лопуляк Ірина Василівна СЕ 1271 ВІ
Н-61 Лопуляк Ірина Василівна СЕ 3891 ЄС
Н-62 Лопуляк Ірина Василівна СЕ 4659 ВК
Н-63 Лопуляк Ірина Василівна СЕ 7516 ВМ
Н-64 Лопуляк Ірина Василівна СЕ 3801 СТ
Н-65 Лупуляк Ярослав Степанович СЕ 2101 АС
Н-66 Лупуляк Ярослав Степанович СЕ 9420 ЕА
Н-67 Москалюк Тетяна Тодорівна СЕ 8520 ЕА
Н-68 Григоряк Наталія Дмитрівна СЕ 0342 АМ
Н-69 Тоненчук Зінаїда Іванівна СЕ 5110 СМ
Н-70 Божеску Василь Васильович СЕ 1836 АХ
Н-71 Галак Костянтин Васильович СЕ 4239 ЕВ
Н-72 Баш Іван Лазарович СЕ 3466 ВМ
Н-73 Дуган Родіка Георгіївна СЕ 8941 ВК
Н-74 Дуган Петро Георгійович СЕ 3656 АР
Н-75 ПП “Аперо” СЕ 6957 СР
Н-76 Дуган Родіка Георгіївна СЕ 2289 ВМ
Н-77 Дуган Андрій Петрович СЕ 2198 РВ
Н-78 Унгурян Микола Валерійович СЕ 2847 ВМ
Н-79 Євдошак Олександр Іларіонович СЕ 5983 ВС
Н-80 Стругар Петро Георгійович СЕ 7334 ВН
М-1 Білоус Володимир Іванович СЕ 62-07 СА
М-2  Баловсяк Ілля Васильович, СЕ 6041ВА
М-3 Телегуз Анатолій Анатолійович, СЕ 3241 ЕС
М-4  Глибоцька селищна рада СЕ 8633 ВТ
М-5 Беренчан Василь Петрович СЕ 5867 ЕВ
М-6 Кудла Григорій Іванович СЕ 8298 ВВ
М-7 Білоус Микола Костянтинович СЕ 0961 ВВ
М-8 Рубанець Георгій Васильович СЕ 6952 ВА
М-9 Юркевич Ігор Васильович СЕ 8676 ЕА
М-10  Білоус Сергій Іванович СЕ 6851 ЕВ
О-1 Янчук Костянтин Васильович СЕ1538 СО
О-2 Романюк Віталій Степанович СЕ 2009 ВА
Н-81 Смехов Юрій Опанасович 05084 МС
Н-82 ТОВ “П”ЮРІТІ ГРУП” СЕ 8018 ВК
Н-83 Андронік Наталія Анатоліївна СЕ 4101 ЕЕ
Н-84 Лункашу Олег Георгійович СЕ 6924 ВЕ
Н-85 Телегуз Галина Йосипівна СЕ 6410 ВХ
Н-86 Яцик Інна Миколаївна АА 5777 СВ
Н-87 Степанова Раїса Іллівна СЕ 9842 АР
Н-88 Гуцану Василь Миколайович СЕ 1386 АВ
Н-89 Голунга Ауріка Іванівна СЕ 5914 ЕС
Н-90 Крючко Віктор Остапович СЕ 5348 АІ
Н-91 Адамко Олена Миколаївна СЕ 2587 АХ
Н-92 Куруляк Леся Вікторівна СЕ 1863 СР
Н-93 Пинзару Валентина Дмитрівна СЕ 2921 ВС
Н-94 Бриг 2000 СЕ 9817 ВІ
Н-95 Бриг 2000 СЕ 3945 ВМ
Н-96 Бриг 2000 СЕ 8334 ВМ
Н-97 Дуган Родіка Георгіївна СЕ 8963 ЕС
D-8  Команюк Юрій Миколайович СЕ 8043 СО
D-9  Романюк Анжела Костянтинівна СЕ 2749 ВЕ
D-10  Магас Дмитро Васильович СЕ 2435 ВВ
D-11 Безушко Дмитро Северинович СЕ 8534 ЕА
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень