Місцеві бюджети

03 Березня, 2020 р., 12:05
Фінансовий відділ Глибоцької селищної ради інформує громадян про надходження податків та зборів загального фонду за Лютий 2020р.
27 Лютого, 2020 р., 16:03
Матеріали підготовлено за підсумками виконання місцевих бюджетів 806 ОТГ за 2019 рік на підставі даних Міністерства фінансів України, Державної казначейської служби України, Державної статистичної служби України, сайту https://openbudget.gov.ua, експертами Програми «U-LEAD з Європою» та проекту SKL International.
07 Лютого, 2020 р., 17:25
Сума фактичних надходжень доходів до загального фонду: 53217,4 тис.грн
20 Січня, 2020 р., 12:04
Фінансовий відділ Глибоцької селищної ради інформує громадян про надходження податків та зборів загального фонду за Січень 2020р.