Глибоцька громада

Чернівецька область, Глибоцький район

Склад виконавчого комітету

 

1. Ванзуряк  Григорій Степанович

Глибоцький селищний голова, голова виконавчого комітету

2. Зеленівський Василь Костянтинович заступник Глибоцького селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради.
3. Лопуляк    Ілля   Костянтинович Керуючий    справами  виконавчого  комітету Глибоцької селищної ради.
4. Бадюк Олена Іллівна  секретар  селищної  ради.
5. Москалюк Валентин Дмитрович      староста Михайлівського  старостинського округу № 1.
6. Іоняк Анжела Георгіївна  староста села Димка
7. Попович Микола Костянтинович староста сіл Опришени та Слобідка
8. Будей Наталія Василівна  староста Стерченського старостинського округу № 4.
9. Топало Майя Іванівна

староста Черепковецького старостинського округу № 3.

10. Ізраілик Анастасія Іллівна начальник відділу організаційної, кадрової роботи та зв’язків з громадськістю селищної ради.
11.  Орос Сергій  Анатолійович  начальник відділу житлово-комунального  господарства, праці, соціального захисту населення, транспорту та благоустрою.
12. Славута Парасковія Василівна  заступник директора з навчально вихної роботи, Глибоцький ліцей 
13. Вороніна Лариса Анатоліївна  заступник директора з науково методичної роботи, Глибоцька гімназія    
14.  Тімофті Лариса Пантелеївна  Директор, КП «Центр ПМСД»Глибоцької ТГ
15.Шкробанець Іван Васильович головний лікар, Глибоцька ЦРКЛ
16. Дмитрашко-Маник Мар’яна Петрівна лікар-санепідеміолог Глибоцької рай СЕС
17. Цибуляк Степан Васильови 

Приватний підприємець

18. Рубанець Сергій Вікторович  Приватний підприємець
19. Апраксін Євгеній Ігорович  Приватний підприємець
20. Дудка Володимир Петрович працівник відділу освіти
21. Шулько Світлана Семенівна начальник відділу ДАБК, Глибоцька селищна рада                
 
22.Лопуляк Микола Карпович  голова спілки учасників АТО
 
23.Зозуляк Георгій Іларіонович директор Глибоцького ринку
 
24.Стрельчук Прокопій Григорович  директор спортивної школи
 
25.Нагірний Роман Георгійович  директор Глибоцького РКБТД
 
26.Голова молодіжної ради   за посадою
27.Ванзуряк Ганна Федорівна голова громадської ради
 
28.Партей Віктор Васильович громадський діяч
29.Рибарчук Півонія Іллівна представник села Червона Діброва.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень