Паспорт громади

Глибоцька селищна громада — об'єднана територіальна громада Чернівецької області з адміністративним центром у селищі Глибока Глибоцького району. Об’єднану територіальну громаду створено у листопаді 2015 року.

До об'єднаної територіальної громади увійшли такі населені пункти: селище міського типу Глибока з населенням 9441 осіб, село Михайлівка з населенням 760 осіб, село Червона Діброва з населенням 673 осіб, село Черепківці з населенням 2117 осіб, село Новий Вовчинець з населенням 335 осіб Загальна кількість населення Глибоцької об’єднаної територіальної громади станом на 01.01.2019 року складала 13326 осіб.

Глибока - селище міського типу у Чернівецькій області, центр Глибоцької селищної територіальної громади, центр Глибоцького району.

Розташована в південно-західній частині області, за 30 км від Чернівців. Через селище проходять залізниця Чернівці - Бухарест та вітки на Сторожинець і Красноїльськ. Залізнична станція - Глибока-Буковинська. Пролягають також і важливі шосейні шляхи Чернівці - Порубне, Вижниця - Порубне та Глибока - Герца.

Михайлівка - розташована на річці Котівці, за 6 км від районного центру та від залізничної станції Глибока-Буковинська.

Червона Діброва - село Глибоцького району Чернівецької області, розташоване над двома річками - Дереглуєм та Котівцем.

Черепківці - село Глибоцького району Чернівецької області. В селі працює залізнична станція Вадул - Сірет, яка знаходиться в семи км від кордону з Румунією.

Новий Вовчинець – село Глибоцького району Чернівецької області.