План місцевого економічного розвитку

Необхідність підготовки та прийняття Плану соціально – економічного розвитку викликана зміною соціально-економічної ситуації як в Україні, так і в області та нагальною необхідністю упорядкування перспективних напрямків розвитку об’єднаної територіальної громади, як новоутвореного суб’єкта.

План соціально – економічного розвитку розроблявся на основі чинного українського законодавства із урахуванням позиції всіх трьох суб’єктів об’єднання, громадських організацій та інших представників інститутів громадянського суспільства.

Детально з планом соціально-економічного розвитку Глибоцької солищної ради об`єднаної територіальної громади на 20017-2019 роки, можна ознайомитись тут.