Глибоцька громада

Чернівецька область, Глибоцький район

Новини

06 Грудня, 2019 р., 11:41
Вітаємо всіх військовослужбовців України. Ви наші захисники, опора держави. Спокій наших домівок, спокій близьких - у ваших надійних, сильних руках. Прийміть вітання з найкращими побажаннями: добра, світлого настрою, професійних успіхів!
05 Грудня, 2019 р., 09:50
З цієї нагоди щиро вітаємо усіх, хто своєю добровільною, самовідданою працею щодня робить країну сильнішою.
05 Грудня, 2019 р., 09:45
4-го грудня у Глибоцькій об’єднаній територіальній громаді відбулася 61-та сесія VІІ-го скликання.
04 Грудня, 2019 р., 13:21
Глибоцька селищна рада об'єднаної територiальної громади прийняла участь в конкурсі проектних пропозицiй проекту типу « Хард» , в рамках Спiльної Операцiйноi Програми ( СОП) Румунiя- Україна 2014-2020.  Вiдповiдно до рiшення Комiтету з Вiдбору Проектiв , наш проект « Моде­рнiзацiя транспортноі мережi в транскордонному регiонi» вiдiбрано до друго­го етапу. Загальний бюджет проекту складасться iз внеску ЄС  ( гранту 50 % ) та спiвфiнансування, що забезпечусться партнерами проекту ( 50 %) 
04 Грудня, 2019 р., 13:13
Самоврядні органи в демократичному суспільстві є важливим інститутом реального народовладдя та засобом реалізації інтересів територіальної громади. Тож нехай День місцевого самоврядування об'єднає нас у спільному прагненні зробити наші міста, села і всю Україну щасливими і багатими!
04 Грудня, 2019 р., 12:51
3 грудня, в Глибоцькій селищній раді були проведені звітно - виборні профспілкові збори, на яких було обрано нову голову профспілки. 
03 Грудня, 2019 р., 11:38
Глибоцька селищна рада інформує Вас про те, що відповідно до ст. 34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» до відання об’єднаної територіальної громади належить здійснення контролю за додержанням законодавства про працю з питань:
03 Грудня, 2019 р., 10:56
Від «2» листопада 2019 року
30 Листопада, 2019 р., 12:35
В рамках Всесвітнього дня боротьби зі СНІДОМ, який відзначають 1 грудня, лікарі КНП "Центр ПМСД Глибоцької селищної ОТГ" провели для старшокласників Глибоцького ліцею та Глибоцької гімназії лекції на тему СНІДУ та ВІЛ, а саме про таке: Життя – це те, що людина більш за все намагається зберегти і менш за все береже. Життя – це багатство, дане кожному з нас батьками. І хочеться, щоб воно було довгим та щасливим. А це можливо тільки за умови міцного здоров’я. І, щоб бути здоровим потрібно його берегти. Щодня, щохвилини, особливо напередодні 1 грудня – Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом ми повинні пам’ятати, що життя – найцінніше , що є в людини. З того часу, як було відкрито новий вірус, епідемія ВІЛ/СНІДу охопила весь світ і забрала понад 20 млн., життів. Більше половини нових випадків зараження ВІЛ реєструється серед людей віком від 15 до 24 років. Щодня у світі інфікується понад 6 тисяч юнаків та дівчат Що таке ВІЛ? В-ВІРУС Вірус – це мікроорганізм, якого не можна побачити очима, або під мікроскопом. Він часто ховається в людському тілі багато років, перш ніж заподіє хворобу. І-ІМУННОГО ДЕФІЦИТУ Вірус руйнує імунну систему організму. Через деякий час, організм не може захистити себе від хвороби. Л-ЛЮДІНИ Вірус живе лише в людині, а не в тваринах або комарах.
29 Листопада, 2019 р., 16:17
ДОДАТКОВІ ВИБОРИ ДЕПУТАТІВ СІЛЬСЬКИХ, СЕЛИЩНИХ РАД

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень