21 Березня, 2024 р., 10:13
Вступники до закладів вищої освіти  на творчі спеціальності цього року обов’язково складатимуть національний мультипредметний тест (НМТ), а також творчий конкурс.
21 Березня, 2024 р., 09:46
Йдеться про дітей загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України, які добровільно брали участь у заходах, необхідних для забезпечення оборони України, та не входили до складу добровольчих формувань територіальних громад. Про це повідомляє Урядовий портал.
21 Березня, 2024 р., 09:12
Грантова програма «Власна справа» – компонент урядового проєкту єРобота – стартувала у липні 2022 року для підтримки мікро- та малого бізнесу. За програмою підприємці можуть отримати гранти до 250 тис. грн та створити чи розширити власний бізнес.
20 Березня, 2024 р., 14:36
Які послуги в оформленні документів можуть отримати за кордоном громадяни України, які виїхали до Європи після початку повномасштабного вторгнення в Україну російських загарбників?
20 Березня, 2024 р., 11:11
Про це йдеться на офіційній фейсбук сторінці профтех ліцею
20 Березня, 2024 р., 09:26
Єдиний електронний реєстр призовників, військовозобов'язаних та резервістів «Оберіг» – інструмент військового обліку громадян.
19 Березня, 2024 р., 16:01
Закон України №3494-ІХ «Про внесення днів до деяких законодавчих актів України щодо впорядкування надання та використання відпусток, а також інших питань» набрав чинності наприкінці грудня минулого, 2023, року. Цим нормативно-правовим актом внесено суттєві зміни у чинне законодавство.
19 Березня, 2024 р., 15:38
Укрзалізниця наприкінці березня запустить спеціальний пересадковий поїзд №345/346 Чернівці – Чоп – Ужгород.
19 Березня, 2024 р., 14:41
У березні 2024 року українська транспортна компанія Грузар розпочала реалізацію програми допомоги найуразливішим сім’ям ВПО та сім’ям учасників бойових дій, які постраждали від російської агресії.
19 Березня, 2024 р., 12:49
За спільною ініціативою МОЗ та Проекту USAID «Підтримка реформи охорони здоров’я» запущено всеукраїнське онлайн-опитування громадян щодо майбутнього електронного кабінету пацієнта. Мета опитування полягає в тому, щоб з’ясувати, які функції та можливості пацієнти очікували б від цього електронного кабінету та визначити пріоритети впровадження цієї системи.