11 Березня, 2024 р., 09:52
У Чернівецькій філії Чернівецького обласного центру зайнятості відбудуться міні-ярмарки вакансій щодо підбору необхідних працівників для Управління патрульної поліції в Чернівецькій області.
08 Березня, 2024 р., 12:45
Кожному народові Бог дав величну постать, котра була б проявом його душі, його зорею… В нас, українців, такою постаттю є Тарас Григорович Шевченко.
08 Березня, 2024 р., 11:05
Фахівці Головного управління ДПС у Чернівецькій області нагадують:
08 Березня, 2024 р., 10:33
13 березня у Чернівцях запрошуємо малих агровиробників до участі у освітньому заході. Про нові можливості для аграріїв з Фондом часткового гарантування кредитів у сільському господарстві розповідатимуть запрошені представники:
08 Березня, 2024 р., 09:29
Серед усіх свят 8 Березня відзначається своєю особливою чарівністю і неповторністю, є символом сердечності, доброти, кохання, радості і тепла. Усе найдорожче і прекрасне, що є у нашому житті –  любов і сім’я, народження і щастя, радість і надія, пов’язане з жінкою.
07 Березня, 2024 р., 15:57
Членам сімей загиблих Захисників чи Захисниць України для захисту їх прав та отримання передбачених законом  виплат і пільг необхідно мати відповідний статус.
07 Березня, 2024 р., 13:00
«ГАЗМЕРЕЖІ» відтепер здійснюють розподіл газу у Чернівецькій області. З початку березня 2024 року розподіл природного газу споживачам на території Чернівецької області надає новий Оператор ГРМ – Чернівецька філія ТОВ «Газорозподільні мережі України».
07 Березня, 2024 р., 12:00
Шановні мешканці та гості Глибоцької громади
07 Березня, 2024 р., 11:31
За Кодексом законів про працю України — який регулює в Україні трудові правовідносини 8 березня (Міжнародний жіночий день) є святковим та неробочим днем. Мали б мати цього дня вихідний. Та через війну це робочий день з оплатою праці, як у звичайний (несвятковий) робочий день.
07 Березня, 2024 р., 11:01
Паспорт громадянина України у вигляді ID-картки впроваджений з 1 січня 2016 року. Та попри досить довгий термін користування цим документом, дотепер не всі українці володіють повною перевіреною інформацією щодо процедури його оформлення, умов користування, термінів зберігання тощо. Спробуємо заповнити ці пробіли у знаннях, застосувавши бліц-формат.