14 Березня, 2024 р., 09:26
У Головному управлінні ДПС у Чернівецькій області роз’яснюють, відповідно до п.п. 266.4.1 п. 266.4 ст. 266 Податкового кодексу України (далі – ПКУ) база оподаткування об’єкта/об’єктів житлової нерухомості, в тому числі їх часток, що перебувають у власності фізичної особи платника податку, зменшується:
13 Березня, 2024 р., 15:37
Просимо долучитися до проведення аналізу ефективності заходів контролю, спрямованих на запобігання корупційним та пов’язаним з корупцією правопорушенням та до 14 березня 2024 року пройти опитування за посиланням https://www.pfu.gov.ua/cv/411026-dlya-nas-vazhlyva-vasha-dumka-2/
13 Березня, 2024 р., 12:57
Фахівці Головного управління ДПС у Чернівецькій області інформують, що відповідно до  п. 281.1 ст. 281 ПКУ, від сплати земельного податку звільняються:     - особи з інвалідністю І і ІІ групи;
13 Березня, 2024 р., 10:04
Благодійний Фонд "Діти Героїв" розглядає можливість надання благодійної допомоги^
13 Березня, 2024 р., 09:56
З огляду на кількість наших співвітчизників, які через війну вимушено опинилися за кордоном, міграційна служба передбачила можливість оформлення першого паспорта у вигляді ID-каркти для громадян України, які перебувають за кордоном і досягли 14-річного віку. Донедавна юним українцям задля цього доводилося спеціально приїздити на батьківщину й витрачати кошти на дорогу та час на очікування готового паспорта.
12 Березня, 2024 р., 17:15
Повідомляємо Вас про початок виявлення, обстеження, актування та в подальшому демонтажу тимчасових споруд та конструкцій встановлених без відповідних дозвільних документів на об'єктах благоустрою комунальної форми власності.
12 Березня, 2024 р., 15:51
Послуга з одночасного оформлення ID-картки та паспорта громадянина України для виїзду за кордон виявилася надзвичайно затребуваною серед українців. Адже скорочення удвічі терміну очікування готових документів під час війни стало для багатьох фактором безпеки.
12 Березня, 2024 р., 15:38
У Головному управлінні ДПС у Чернівецькій області роз’яснюють,  пунктом 295.1 ст. 295 ПКУ визначено, що фізичні особи – підприємці – платники єдиного податку першої і другої груп сплачують єдиний податок шляхом здійснення авансового внеску не пізніше 20 числа (включно) поточного місяця.
12 Березня, 2024 р., 11:19
1 березня 2024 року змінився порядок призначення соціальної допомоги людям зі статусом внутрішньо переміщеної особи. Уряд ухвалив рішення, яке стосується ключових інструментів підтримки внутрішніх переселенців та малозабезпечених сімей.
12 Березня, 2024 р., 09:17
Українців з онкохворобами безоплатно забезпечують ліками. У 2023 році держава придбала різних препаратів для лікування онкологічних хвороб у дорослих на понад 2,1 млрд грн. Як отримати призначені ліки безоплатно, і що робити, якщо у лікарні їх немає – дивіться в інфографіці.