Асоціація Молодих Підприємців

Дата: 13.06.2019 12:51

Центром економічного зростання , розроблено програму заходів в рамках "Асоціації молодих підприємців Глибоки"

Мета:

Зібрати молодих підприємців Глибоки віком 18-35 рр. з метою їх навчання та підвищення кваліфікації.

Завдання:

• Підвищити шляхом проведення семінарів та майстер класів рівень обслуговування та інформування рекламної діяльності  підприємців.
  • Впроваджувати сучасні бізнес інновації.
  • Сформувати єдину концепцію благоустрою прилеглої території навколо підприємств асоціації.
  • Змоделювати єдину систему спільних дій в разі виникнення економічних або юридичних загроз.

Результат:

Обєднавши молодих підприємців в єдину кооперацію за спільним критерієм, ми плануємо збільшити їхні доходи, чим самим піднімемо надходження податкових зборів до бюджету, тим самим сприятимемо економічному зростанню Глибоцької громади.

Періодичність:

Для досягнення мети Центр економічного зростання Глибоцької громади рекомендую наступний план:

• Проведення форуму не менше 1 разу на місяць
  • Проведення засідання (тренінги, майстер класи) не менше 1 разу в тиждень