#DOBRE #SDIP #SDIP_DOBRE #LED_DOBRE

13 Серпня, 2020 р., 10:20
13 серпня 2020 року з 14:00 до 16:00 відбулася співбесіда з представниками програми DOBRE та наступними ключовими особами нашої громади:
06 Серпня, 2020 р., 10:16
06 серпня 2020 року від програми DOBRE отримано лист із наступним змістом.
24 Липня, 2020 р., 10:11
Перші заявки почали приходити ще минулого тижня. Коробки, конверти, в плівці, і в целофанових бульбашках... У теках, зшиті нитками, скріплені затискачами, розпаковані по файлах…
20 Липня, 2020 р., 10:03
Робочою групою розроблено, написано та подано заявку на участь у програмі DOBRE.
07 Липня, 2020 р., 09:55
Відповідно до розпорядження Глибоцького селищного голови №86 від 07.07.2020 року, затверджено склад робочої групи з розроблення заявки, взяття участі у співбесіді та в подальшому будуть працювати, як команда впровадження програми DOBRE і виконувати зобов’язання участі, які цим передбачаються.
24 Червня, 2020 р., 09:40
Відділ економічного розвитку та інвестицій Глибоцької селищної ради, 24 червня 2020 року, взяв участь у першому заході, в форматі онлайн презентації програми «Чому варто пройти відбір у DOBRE».
18 Червня, 2020 р., 09:21
DOBRE запрошує ОТГ Чернігівської, Чернівецької та Запорізької областей, які об’єднались на добровільних засадах, подавати заявки, щоб стати партнерами DOBRE та взяти участь у програмі!