Глибоцька селищна рада пройшла перший етап відбору четвертого раунду програми DOBRE

Дата: 06.08.2020 10:16

06 серпня 2020 року від програми DOBRE отримано лист із наступним змістом.

Шановні, Григорію Степановичу та Світлано Михайлівно!

Раді повідомити вам, що за результатами розгляду заявки вашої громади на участь у програмі DOBRE, конкурсна комісія відібрала вас як півфіналіста. Ви переходите до наступного етапу відбору, який складатиметься зі співбесіди і виконання практичного завдання.

На співбесіду запрошуємо ключових осіб вашої громади, які представляють усі сектори, з якими працюватиме програма DOBRE, якщо ваша громада стане фіналісткою. А саме:

1) голова ОТГ,

2) депутат,

3) відповідальна особа за комунальні послуги (з відповідного департаменту або від комунального підприємства),

4) прес-секретар або відповідальний за зв’язки з громадськістю,

5) відповідальна особа за економічний розвиток (відділ інвестицій, відділ соціально-економічного розвитку, заступник голови тощо),

6) начальник відділу освіти і молоді,

7) начальник відділу фінансів чи головний бухгалтер (особа, яка відповідає за бюджет в ОТГ),

8) представник молоді,

9) представник бізнесу (небайдужий місцевий підприємець),

10) представник громадськості – член/киня діючої громадської організації або місцевий активіст.

Мета співбесіди – розповісти про принципи та обсяги роботи в програмі DOBRE, підтвердити вказану у заявці мотивацію громади і готовність ключових людей працювати як команда впровадження DOBRE і виконувати зобов’язання участі, які цим передбачаються.

Вітаємо вас і з чекаємо на нагоду познайомитися!

З повагою,

Анна Товстуха,

Анна Загорулько.

Отже, готуємося до проведення онлайн співбесіди, яка планується на 13 серпня 2020 року о 14:00.