Глибоцька громада перемогла в конкурcі на участь в програмі DOBRE

Дата: 16.11.2020 14:22

З офісу  програми DOBRE надійшло повідомлення, що Глибоцька селищна об'єднана територіальна громада перемогла в конкурсі і стала учасником цієї програми!

Текст листа або переглянути сам лист за цим посиланням

Хочемо повідомити, що за результатами конкурсу, що проводила програма DOBRE, вашу громаду бул відібрано для участі в програмі в четвертій когорті. Вітаємо з тим, що ваша громада стала участникомпрограми DOBRE!

Незабаром ви зможете взяти участь в ряді заходів, що надає програма своїм партнерам.

Сподіваємось, що наша спільна робота призведе до суттєвих покращень в управлінні Вашою громадою та зміцнить спроможність Вашої ОТГ надавати кращі послуги мешканцям ОТГ, стимулювати економічний зріст та залучати більше громадян до прийняття рішень.