#DOBRE #SDIP #SDIP_DOBRE #LED_DOBRE

27 Травня, 2021 р., 11:12
Глобал Комьюнітіз, виконавцем Програми Децентралізація приносить кращі результати та ефективність (DOBRE), проведено презентації звіту з оцінки управління фінансами та Плану дій з управління фінансами.
26 Травня, 2021 р., 11:57
Основним координатором діяльності в нашій громаді - програмним спеціалістом з розвитку громад у Західному регіоні програми DOBRE Мариною Дудяк, проведено презентацію результатів оцінки спроможності місцевого самоврядування (PMCI) та розробка дорожньої карти з її  покращення для нашої громади.
21 Травня, 2021 р., 09:51
В день вишиванки Глибоку відвідали тренери програми "Молодіжний працівник" Global Comunites #DOBRE, головною метою було опрацювання проектів, що будуть подані на фінансування в рамках "Молодіжного компоненту"
18 Травня, 2021 р., 12:15
Національний Демократичний Інститут (НДІ) в рамках Програми DOBRE провів перший поглиблений тренінг у нашій громаді з гендерно   орієнтованого бюджетування.
12 Травня, 2021 р., 15:43
Глибоцька селищна рада територіальної громади повідомляє, що в рамках Програми DOBRE 1 червня 2021 р. з 09:00 до 10:00 відбудеться презентації Академії Жіночого Лідерства  для активних жінок Глибоцької громади.
06 Травня, 2021 р., 13:12
Робочою групи з компоненту МЕР спільно з програмними спеціалістами #DOBRE було розроблено економічний профіль громади! Економічний профіль - це інформація для інвесторів та партнерів яка містить ключові елементи економічного стану громади на поточний рік.
05 Травня, 2021 р., 13:42
Презентацію компоненту «Голос громади в місцевому самоврядуванні» проведено менеджером та консультантами Товариства «Український Народний Дім в Чернівцях» Програми DOBRE.
28 Квітня, 2021 р., 13:35
28 квітня 2021 року відбулась он-лайн презентація Програми міжмуніципального співробітництва для громад 4 когорти - партнерів програми DOBRE.
16 Квітня, 2021 р., 15:37
Національний Демократичний Інститут (НДІ) в рамках Програми DOBRE провів дводенний базовий тренінг у нашій громаді з гендерно - орієнтованого бюджетування.
07 Квітня, 2021 р., 11:38
Глибоцька селищна рада в січні 2021 року взяла участь у проєкті по встановленню бюджетного симулятора.