Відбулось перше засідання робочої групи зі стратегічного планування Глибоцької територіальної громади

Дата: 18.06.2021 17:30

На засідання були присутні: керівник експертної групи Войцех Одзімек, експерти Програми DOBRE Назар Глинський, Олег Процак та 25 членів робочої групи з розроблення Стратегії сталого розвитку громади.

На засіданні були опрацьовані такі питання:

- перегляд положень попередньої Стратегії;

- вступні формулювання стратегічних напрямків (на підставі проведеного на попередньому етапі аналізу та із врахуванням діючої Стратегії);

- співзвучність майбутніх пріоритетів розвитку з положеннями діючої регіональної стратегії;

- формулювання стратегічного бачення розвитку громади;

- узгодження плану майбутньої співпраці.

Порядок денний першого засідання робочої групи додається.

Захід проведено у рамках Програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE), що виконується міжнародною організацією Глобал Ком’юнітіз (Global Communities) та фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID). Глибоцька селищна рада територіальної громади є партнером Програми DOBRE у Чернівецькій області.