Шановні мешканці Глибоцької територіальної громади! - План покращення послуг з додатками

Дата: 20.09.2021 17:47

План удосконалення послуги спорту на території Глибоцької ТГ розроблений в рамках Програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (Програма DOBRE), що виконується міжнародною організацією Global Communities та фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).

В період з червня по вересень 2021 року Робочою групою Глибоцької територіальної громади при сприянні експертів та консультанта Програми DOBRE був напрацьований проєкт документу «План удосконалення надання послуги спорту на території Глибоцької територіальної громади на 2021-2028 роки», який сьогодні виносяться на громадське обговорення.

Обговорення «План удосконалення надання послуги спорту на території Глибоцької територіальної громади на 2021-2028 роки» триватимуть з 20 вересня до 19 жовтня 2021 року.

Ваші коментарі, зокрема зауваження та пропозиції щодо Плану удосконалення надання послуги спорту на території Глибоцької територіальної громади на 2021-2028 роки, надсилайте до 18 жовтня на e-mail: hlybokaotg@gmail.com.

Формуляр для подачі коментарів, зауважень і пропозицій є доступним на інтернет-сторінці громади та в будинку селищної ради. Зверніть, будь ласка, увагу на те, що розглядатимуться лише ідеї, подані на формулярі.

Місце прийому пропозицій на паперових носіях: вул. М.Грушевського, 2-А, смт.Глибока Чернівецька область, 60400 та в старостатах населених пунктів Глибоцької громади. Також за цією адресою Ви можете отримати консультації.

Додаток 1 –Розпорядження_про_оновлений_склад_робочої_групи_з_покращення.pdf

Додаток 2 Картки_проєктів_Глибоцької_громади.doc

План покращення послуги Глибоцької ТГ Спорт.doc

Формуляр для подачі зауважень і пропозицій.doc

Щиро запрошую! Прошу також поширити інформацію про дане обговорення серед усіх зацікавлених осіб.