Програма місцевого економічного розвитку на фінішній прямій

Дата: 30.07.2021 14:19

Шановні мешканці Глибоцької територіальної громади!

У рамках Програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE), за фінансового сприяння USAID (United States Agency for International Development) Робочою групою Глибоцької територіальної громади при сприянні експертів та консультанта Програми DOBRE був напрацьований проект документу «Програма місцевого економічного розвитку», яка сьогодні виносяться на громадське обговорення.

Для забезпечення руху в цьому напрямку на найближчі роки щодо сприяння розвитку приватної бізнес-ініціативи громада ставить перед собою наступні цілі:

1. Сприяння започаткуванню та розвитку приватної бізнес-ініціативи в громаді.
2. Підтримка та сприяння розвитку ОСГ та кооперації в селах громади.

Ваші коментарі, зокрема зауваження та пропозиції щодо Програми місцевого економічного розвитку, надсилайте на e-mail: hlybokaotg@gmail.com.

Місце прийому пропозицій на паперових носіях: вул. М.Грушевського, 2-А, смт.Глибока Чернівецька область, 60400 та в старостатах населених пунктів Глибоцької громади. Також за цією адресою Ви можете отримати консультації.

Попередньо робоча група обрала для реалізації в рамках співпраці з DOBRE проект по допомозі кооперативу та встановлення LED-екрану.

Пропонуємо вам переглянути перезнтацію:
Тут можна  дивитись презентацію

Також переглянути саму програму:
Тут можна дивитись програму