Ідеї проектів подані! #MOLOD_DOBRE

Дата: 02.06.2021 22:09

Протягом березня – травня,  в Глибоцькій громаді працювала команда молодіжних працівників які пройшли спеціальний 3х денний тренінг «Молодіжний працівник» #DOBRE

Командою було пророблено неймовірну роботу з аналізу та організації молодіжної політики громади. Визначення інтересів та пріоритетів молоді на базі яких були подані ідеї для реалізації проекту сумою в 10 тис. доларів

Що ж ця команда все таки зробила?

Для розуміння стану молодіжної політики , перше що розпочала команда робити це опитування «Аналіз потреб молоді Глибоцької громади» в якому брали участь респонденти за віковими квотами та населиними пунктами. Участь взяло 256 учасників, що становить 10% від всієї молоді громади.
На основі відповідей були сформовані  ідеї для проектів.
Презентація з результатами опитування.

Опрацьовуючи результати, стало очевидним що 40% молоді вже і зараз готові вступити до молодіжної ради. Враховуючи що в громаді  станом на момент проведення опитування, ще небуло утворено молодіжної ради. Команда «Молодіжного працівника» вирішила її утворити, та на установчих зборах презентувати результати аналізу потреб.

На установчих зборах взяло участь 9 людей, які і стали першими членами Молодіжної ради, саму ж раду очолила команда «Молодіжного працівника»

Членам молодіжної ради було поставлено в домашнє завдання формування плану заходів, створення молодіжної мапи громади (місця збору молоді) та формування проектних ідей.

Протягом місяця , командою велась робота за підготовки домашнього завдання з базового тренінгу, яке передбачало формування:

1.Мапу громади - мапу переглянути можна тут:
2. Паспорт громади- можна переглянути тут:
3. Опитування - результати переглянути можно  тут:
4. План дій - можна переглянути тут:
5. Ідеї для проектів

Після аналізу та розміння молодіжної ситуації, були опрацьовані ідеї проектів на відповідність до існуючих проблем молоді та можливості фінансування таких бюджет селищної ради.

На засідання основної робочої групи з програми #DOBRE, спільно з головою та депутатами Молодіжними працівниками було презентовано домашнє завдання та ідеї для проектів. Після обговорення, було вирішити підтримати ідеї проектів команди, та в результаті опитувань визначити пріоритетну ідею для молодіжного проекту громади.

На голосування було виставлено:
1. Скейт-Парк
2. Вуличний кінотеатр
3.Мотузковий парк, Скеледром

Голосування проходило в офіційному каналі селищної ради «Громада To Day», публікація за 24 травня, участь взяло 1852 учасника.

В результаті голосування пріорітеним проектом від громади став «Мотузковий Парк».

Всі ідеї по проектах подані нашому програмному спеціалісту від програми #DOBRE Марині Дудяк.