#DOBRE #SDIP #SDIP_DOBRE #LED_DOBRE

23 Листопада, 2021 р., 15:58
Громадська організація «Простір розвитку громад» в ході реалізації проєкту «Від ідей мешканців до розвитку громади» в рамках проєкту «#Голос громади у місцевому самоврядуванні», який впроваджується у програми «#Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (#DOBRE) за підтримки #Агентства США з міжнародного розвитку (#USAID). 22-23 листопада провела ознайомчий візит для представників громадської організації та працівники нашої громади у Вишнівецькій та Ланівецькій громадах Тернопільської області.
21 Листопада, 2021 р., 15:52
19 листопада 2021 року в залі засідань Глибоцької селищної ради відбулося урочисте відкриття малої ІТ-академії для учнів громади.
06 Листопада, 2021 р., 12:33
Стартував процес реалізації проєкту «Облаштування в центральному парку смт.Глибока скеледрому для популяризації здорового способу життя».
02 Листопада, 2021 р., 12:13
Сьогодні відповідно плану реалізації проєкту відбувся онлайн-тренінг «Особливості проведення гендерного аудиту безпеки території».
25 Жовтня, 2021 р., 11:46
В рамках Програми менторства Програми DOBRE, з метою налагодження співпраці між менторами та менті для забезпечення найкращих результатів і довгострокового партнерства, Глибоцька, Рукшинська та Менська громади 20-21 жовтня 2021 року перебували в гостях у своїх менторів Новоукраїнській громаді.
28 Вересня, 2021 р., 13:25
28 вересня 2021 року відбулась презентація бюджетного симулятора територіальної громади – інструменту, який представляє складні цифри про наявні бюджетні ресурси у доступному для звичайних мешканців вигляді.
27 Вересня, 2021 р., 13:28
Минуло тижня в колективах комунальних некомерційних підприємств Центру первинної медико-санітарної допомоги Глибоцької селищної ради та  Глибоцької центральної районної лікарні, відбулись зустрічі щодо громадських обговорень проекту «Стратегія сталого розвитку Глибоцької територіальної громади на 2021-2029 роки».
23 Вересня, 2021 р., 16:05
23 вересня, Сергій Орос та Дмитрій Глобак, представники ГО «Простір розвитку громад», відвідали с.Черепківці для проведення тренінгу. Під час тренінгу, учасників зацікавила тематика громадського бюджету. Також працювали над формою для збору пропозицій до бюджету Глибоцької громади на 2022 рік, зазначили, на які важливі потреби, варто закласти кошти в місцевому бюджеті на наступний рік. Пропозиції приймаються до 10 жовтня 2021 року.
20 Вересня, 2021 р., 17:55
Шановні мешканці Глибоцької територіальної громади!
20 Вересня, 2021 р., 17:47
План удосконалення послуги спорту на території Глибоцької ТГ розроблений в рамках Програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (Програма DOBRE), що виконується міжнародною організацією Global Communities та фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).