Глибоцька громада отримала три потужні генератори завдяки Програмі # USAID DOBRE

Дата: 22.05.2023 11:24

Нещодавно, за ініціативи USAID та координації Програми DOBRE Глибоцька громада отримала 3 генератори.

Перший розмістили у загальноосвітній школі І-ІІІ ступеню села Опришени, другий у КНП «Центр ПМСД Глибоцької селищної ОТГ», а третій доставили у Глибоцьку селищну раду.

Кожен з цих генераторів, як зазначає Глибоцький селищний голова Григорій Ванзуряк є іще одним проявом партнерської підтримки та солідарності американського народу з Україною.

Ці потужні агрегати, в разі виникнення надзвичайних ситуацій та при вимкненні електроенергії зможуть забезпечити безперебійну роботу закладів.

Лариса Тімофті – директор Центру ПМСД подякувала організації USAID та Програмі DOBRE за неодноразову підтримку, співпрацю та надану допомогу. Вона повідомила, що потужності генератора вистачить для повноцінної роботи медичного закладу у разі чергових стабілізаційних відключень електроживлення.

Ця допомога стала можливою завдяки Агентству США з міжнародного розвитку (USAID)), яке крім реалізації численних програм міжнародної технічної допомоги, залучає в Україну партнерські американські благодійні організації, зокрема Фонд Говарда Баффета. Генератори передали в рамках проєкту швидкого реагування Програми USAID DOBRE.

Загалом, за ініціативи USAID та координації Програми USAID DOBRE українські громади в партнерських областях отримають 100 генераторів потужністю 33кVA та 88 kVA.

#ERP_DOBRE