Дата: 26.11.2021 15:51

Національний Демократичний Інститут (НДІ) в рамках Програми DOBRE провів поглиблені тренінги у нашій громаді з гендерно орієнтованого бюджетування.

Гендерно орієнтоване бюджетування (ГОБ) є інструментом, за допомогою якого місцева влада може краще розуміти потреби громадян та надавати ефективні послуги, спрямовані на вирішення цих потреб, а також збільшити ефективність використання бюджетних коштів.

За допомогою Інструменту гендерної рівності НДІ, нами розроблено та затверджено План дій із забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків Глибоцької територіальної громади на 2022 -2024 роки.

Щоб переглянути звіт нажміть нижче за посиланням:

Розпорядження про затвердження Плану дій.

Переглянути план дій за посиланням

Розпорядження про затвердження плану дій