Шановні мешканці Глибоцької територіальної громади!

Дата: 07.12.2021 11:53

Громадською організацією «Простір розвитку громад» в межах реалізації проєкту «Практичні потреби жінок у фокусі уваги Глибоцької громади», що виконується випускницями Академії Жіночого Лідерства, протягом жовтня-листопада 2021 року було проведено гендерний аудит безпеки територій двох локацій у Глибоцькій громаді та на його основі сформульовано рекомендації.

Так, завдяки проведеного консультанткою і тренеркою Національного Демократичного Інституту з питань гендерного бюджетування Оленою Остапчук онлайн-тренінгу «Особливості проведення гендерного аудиту безпеки території», нами були визначені основні етапи проведення гендерного аудиту безпеки території громади.

Перше, що було зроблено нами - це створено дві команди дослідників/дослідниць та обрано два місця аудиту.

Другий крок це те, що ми провели навчання з учасниками двох команд щодо проведення гендерного аудиту безпеки території.

Третім етапом було безпосереднє проведення двома командами дослідників/дослідниць аудиту.

Після чого на основі проведеного аудиту було розроблено та визначено рекомендації для підвищення рівня безпеки.

Як ми і обіцяли в статті «Перші кроки реалізації проєкту «Практичні потреби жінок у фокусі уваги Глибоцької громади»» від 02 листопада 2021 року, презентуємо мешканцям нашої громади «Гендерний аудит безпеки території двох локацій у Глибоцькій громаді».

Щоб з легкістю оцінити наші напрацювання по гендерному аудиту, пропонуємо переглянути презентацію!

Ця публікація створена в межах проєкту, що виконується випускницями Академії Жіночого Лідерства, яка реалізується Українським Жіночим Фондом (УЖФ) в партнерстві з Національним Демократичним Інститутом (NDI) в рамках програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність (DOBRE)». Глибоцька громада є партнером програми DOBRE, яка виконується міжнародною організацією Ґлобал Ком’юнітіз (Global Communities) та фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID). Публікація стала можливою завдяки щирій підтримці американського народу, наданої через Агентство США з міжнародного розвитку. Зміст публікації є відповідальністю авторів, і не відображає точку зору УЖФ, NDI, Global Communities та USAID.

Щоб переглянути презентацію нажміть на кнопку:

ПРЕЗЕНТАЦІЯ